Registrovat Přihlásit

Způsoby platby

Platba DOBÍRKOU

Objednané zboží zaplatíte až při převzetí od dopravce: Česká pošta (obchodní balík), DPD přepravní služba,  výdejny Uloženka nebo Zásilkovna.

Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM

Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme potvrzení objednávky spolu s údaji potřebnými k zadání platby. ČÍSLO OBJEDNÁVKY = VARIABILNÍ SYMBOL - prosíme o správné zadání, abychom správně a rychle spárovali platbu s Vaší objednávkou. Zboží odesíláme ihned po obdržení potvrzení o provedené platbě od Vaší banky (můžete zasílat na obchod@zubni-kartacek.cz) nebo po připsání částky na náš účet. Po vyřízení objednávky vám zasíláme informační email a změny uvidíte také ve statusu své objednávky.

Souhrné informace účtu:

Název účtu: Bonus Bona, s.r.o.

Číslo účtu: 2500917906/2010

Platební metody realizované ONLINE přes GoPay

Stiskem jediného tlačítka vyberete banku, u které je veden váš účet, a následně budete přesměrováni přímo na přihlašovací stránku internetového bankovnictví. Zde zadáte vaše přihlašovací údaje a vstoupíte do známého prostředí internetové banky – po úspěšném přihlášení se vám automaticky zobrazí předvyplněný příkaz k úhradě k objednávce z E-shopu ZUBNI-KARTACEK.CZ. 

Nemusíte tak komplikovaně a zdlouhavě vypisovat číslo účtu, částku ani speciální symboly platby a obávat se, že některý údaj opíšete špatně - vše se automaticky vyplní již při přihlášení. Ještě než peníze odešlete, máte samozřejmě možnost si zadané údaje překontrolovat a teprve poté potvrdit jejich odeslání.