Registrovat Přihlásit

Způsoby dopravy

Způsoby dopravy Způsoby dopravy zásileka ceny za poštovné a balné:A. Zboží zasílané ČESKOU POŠTOU - balík do rukydodání zpravidla do 48-72 hodin

Při objednávce nad 2.499,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.

V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 2.499,- Kč vč. DPH, hradí kupující dopravné 99,- Kč.

B. Zboží zasílané přepravní službou DPD

dodání zpravidla do 48 hodin

Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží. Zboží je oprávněn převzít adresát (nicméně po dohodě s řidičem může zásilku převzít např. soused, kolega).Při objednávce nad 2.499,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.

V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 2.499,- Kč vč. DPH, hradí kupující dopravné 99,- Kč.

C. Zboží zasílané přepravní službou PPL na Slovenskododání zpravidla do 72 pracovních hodin.Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží.Při objednávce nad 5.000,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 5.000,- Kč vč. DPH, hradí kupující dopravné 229,- Kč.O expedici zásilky z našeho skladu budete informování emailem.

D. Osobní odběr na výdejních místech ZÁSILKOVNAObjednávku si můžete vyzvednout zpravidla již druhý den na zvolené pobočce ( budete informování SMS zprávou a emailem)

Při objednávce nad 999,- Kč vč. DPH, je vyzvednutí ZDARMA.V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 999,- Kč vč. DPH, hradí kupující 49,- Kč.

Pokud vyberete přepravu PPL budete informováni dalším e-mailem z jejich systému. V emailu je unikátní číslo Vaší zásilky, prostřednictvím kterého můžete zásilku sledovat na stránkách www.ppl.cz . Pokud Vás přepravce nezastihne, zavolá Vám na telefon uvedený při registraci, popř vloží do schránky upozornění s dalším termínem , v kterém bude zásilku opět doručovat.

Při výběru České pošty - obchodní balík Vám přijde SMS s číslem balíku a zásilku dopraví doručovatel.. Pokud Vás nezastihne, vloží Vám do schránky informace o uložení zásilky na příslušné poště. Doba uložení je max. 7 dnů!! Následně je zásilka vrácena zpět. Zásliku můžete také sledovat na http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.phpNEÚČTUJEME ŽÁDNÉ DALŠÍ POPLATKY za balné, křehké, dobírku, apod. !!

Pokud nám oznámíte důvod (telefonicky či emailem), můžete objednávku bezplatně zrušit, až do doby než bude zásilka expedována. V případě, že již byla expedována, nebo nebyla vyzveduta (převzata), vyhrazujeme si v ojedinělých případech právo na úhradů nákladů spojených s expedicí.Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte zákaznický servis.