Registrovat Přihlásit

Zendium Sensitive zubní pasta na citlivé zuby 75 ml

Zubní pasta je vhodná pro snížení citlivosti zubů na studené či teplé podněty. Při každodenním používání pomáhá bojovat proti vzniku zubního kazu. Pasta je šetrná k citlivé ústní dutině a posiluje zubní sklovinu.

Není skladem
79 Kč
  • Značka: Zendium
  • Kód výrobku: ZK-62407

Zubní pasta Zendium využívá sílu proteinů a enzymů ve vašich ústech. S každým čištěním Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost vaší ústní dutiny a tím pomáhá intenzivněji bojovat proti příčinám problémů ústní dutiny a dásní. Tato zubní pasta je speciálně vyvinuta pro osoy s citlivými zuby.


Zubní pasta určená zejména pro zákazníky s citlivými zuby, popřípadě dásněmi. Protože i ta nejcitlivější ústní dutina si zaslouží kvalitní péči. V kombinaci s šetrným kartáčkem pocítíte úlevu už při prvním čištění. Výrobek obsahuje celou řadu účinných látek. Ty nejenže chrání před vznikem zubního kazu, kamene či zánětu dásní, ale také posilují přirozenou obranyschopnost ústní dutiny.


Složení:


Aqua, Hydrated silica, Xylitol, Glycerin, Potassium nitrate, Hydrogenated starch hydrolysate, Steareth-30, Sorbitol, Xanthan gum, Aroma, Disodium phosphate, Carrageenan, Sodium fluoride, Amyloglucosidase, Citric acid, Zinc gluconate, Sodium benzoate, Glucose oxidase, Sodium saccharin, Potassium thiocyanate, Lysozyme, Colostrum, Lactoferrin, Lactoperoxidase, CI 77891, Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F), vaječný a mléčný protein