Registrovat Přihlásit

White Pearl systém na bělení zubů 130ml - Sada 2x gel + aplikátor

Bělící systém založený na enzymatickém bělení zubů. 3-fázová revoluční sekvenční formule účinných látek. Pro zářivě bílé zuby.

Není skladem
679 Kč
 • Značka: VITALCARE
 • Kód výrobku: ZK-3165074

Bělící systém pro jemné a efektivní bělení zubů. Speciální složky obsažené ve White Pearl snižují výskyt zubního kazu a zamezují zánětu dásní. Zářivě bílý úsměv už nemusí být jen Váš sen!

Hlavní vlastnosti

 • Ucelená, bělící procedura založená na enzymatickém bělení zubů a na 3-fázové revoluční sekvenční formuli účinných látek, které působí synergicky
 • Účinně bělí zuby, odstraňuje organické zabarvení zubů
 • Remineralizuje zubní sklovinu, snižuje výskyt zubního kazu
 • Pomáhá předcházet vzniku zánětu dásní
 • Bělící systém je možno používat i při zvýšené citlivosti zubů a dásní

 

Proč si pořídit bělící systém White Pearl?

 • S pomocí White Pearl jsou Vaše zuby bílé již za 5 dní
 • Remineralizuje a posiluje zubní sklovinu
 • Je bezpečný pro zuby a dásně
 • Pouhých 5-10 minut aplikace denně pro dokonale bílé zuby

 

Použití

0. fáze - tvarování aplikátorů

Aplikátory se tvarují pouze jednou, a to na začátku bělení. Poté již aplikátor používáte v nezměněné podobě po celou dobu bělení. Můžete si jej poté  ponechat i na další bělící procedury.

V nádobě ohřejte vodu.

Plastový aplikátor uchopte za držák a ponořte do horké vody na 5-10 sekund. Aplikátor musí být dostatečně měkký, aby dobře kopíroval zuby.

Po vyjmutí aplikátoru z horké vody chvilku počkejte, aby horký aplikátor nepopálil vaše ústa. Změkčený aplikátor vložte do úst, skousněte čelisti, a formujte prsty a jazykem až do jeho vytvarování.

Po vyformování a ztvrdnutí aplikátor ještě jednou vložte do úst a ujistěte se, jestli netlačí dásně nebo jestli není příliš dlouhý. Pokud ano, přebytečné části a držák odstřihněte.
 

1. fáze - tuba č. 1 startovací gel

Vytlačte 1 cm (1 ml) gelu na zubní kartáček a zuby gelem důkladně vyčistěte. Čistění by mělo trvat minimálně 2 minuty a poté ústa vypláchněte vodou.
 

2. fáze - aplikátor č. 2 aktivační gel

Připravte si gel s aplikátorem.

Otevřete otočením dózičku s gelem č. 2 a opatrně natřete gel štětečkem na všechny přední zuby. Na natření všech zubů je možné štěteček namočit do gelu opakovaně. Gel by neměl přijít do kontaktu s dásněmi a rty.

Okamžitě si nasaďte aplikátor s bělícím gelem.
 

3. fáze - tuba č. 2 - bělící gel

Vytlačte 1 ml gelu do aplikátoru. Rozetřete gel rovnoměrně po vnitřní straně aplikátoru tak, aby se gel při nasazení dotýkal přední části zubů. Naplňte gelem oba aplikátory - na horní a spodní zuby.

Nasaďte si aplikátor s gelem na zuby a nechte nerušeně působit 5-10 minut. Gel se musí dotýkat zubů a neměl by se dotýkat dásní. V případě, že gel přeteče na dásně, doporučujeme ho opatrně setřít ubrouskem.

Po ukončení bělící procedury vyjměte aplikátor z úst a přebytečný gel setřete ze zubů zubním kartáčkem. Poté si ústa vypláchněte čistou vodou. Po každé bělící proceduře doporučujeme nejíst a nepít 30 minut.
 

Obsah balení

 • 1x tuba se startovacím gelem 65 ml
 • 1x tuba s bělícím gelem 65 ml
 • 1x aplikátor s aktivačním gelem 8 ml
 • 4x aplikátor z termoplastického materiálu pro dokonalé působení gelu
 • Návod k použití

 

Důležité infomrace

Balení je určeno pro 14-ti denní proceduru při aplikaci 1-2x denně. Délka jedné aplikace trvá přibližně 5-10 minut. Již za 5 dní vidíte na svých zubech viditelný rozdíl. Délka bělení závisí na individuální potřebě uživatele.

White Pearl obsahuje fluorid sodný, není vhodné pro děti.

 

Složení

Startovací gel č. 1

Aqua, Sorbitol, Glycerin, Silica, Cellulose gum, Sodium citrate, Sodium lauryl sulfate, Eucalyptus globulus leaf oil, Potassium nitrate, Sodium saccharin, Menthol, Sodium fluoride, Xanthan gem, Peppermint oil, Glucoside oxidase, Methylparaben, Ci 42090.
Obsahuje fluorid sodný 1300 PPMF.

Aktivační gel č. 2

Aqua, Sodium chlorite, Xantham gum, Methylparaben

Bělící gel č. 3

Aqua, Carbomer, Sodium hydroxide, Citric acid, Carbamide peroxide, Glucose oxidase, Methylparaben, Peppermint oil.