Registrovat Přihlásit

Ústní vody bez alkoholu

Ústní vody bez alkoholu

U velké části námi nabízených ústních vod již ve složení nenajdete alkohol. Je to jednak z toho důvodu, že alkohol může vyvolat drobné podráždění sliznice v ústech, ale též proto, abyste se po ranní dentální hygieně nemuseli při silniční kontrole s muži zákona dohadovat, zda jste si ráno dopřáli „zdravotního panáka“ slivovice nebo se jen důsledně snažili zbavit zubního plaku pomocí ústní vody.

Vybírejte z ústních vod bez alkoholu značek Listerine, Meridol a Sensodyne. Dovolte nám taktéž doporučit dvě speciální ústní vody od předního výrobce GUM. Tou první je ústní voda GUM Paroex CHX 0,06 % určená pro péči o citlivé dásně, pro majitele fixních rovnátek, zubních implantátů či zubních náhrad. Díky svému složení totiž velmi účinně neutralizuje a odstraňuje zubní plak, kterého se nepovedlo zbavit klasickým čištěním zubů.

Tou druhou je GUM Paroex CHX 0,12 % s vysokou koncentrací chlorhexidinu (CHX). Tato ústní voda je vhodná pro péči o ústa po zákrocích, jako je trhání zubů či umístění implantátů. Zabraňuje totiž vzniku zánětů v narušené tkáni. Kvůli vysoké koncentraci CHX je ji ale možné používat maximálně po dobu 2?3 týdnů.Sleva
-43%
Swissdent Pure ústní voda Refreshing Mouthwash 300 ml
199 Kč 349 Kč Cena bez DPH: 164 Kč
Posledních 2 ks skladem - v úterý u vás
Ústní voda SWISSDENT PURE je osvěžující antibakteriální ústní výplach pro svěží dech s prodlouženým účinkem proti špatnému dechu.  Průhledný výplach je vhodný pro bělen&ea..
Ústní voda SWISSDENT PURE je osvěžujíc&iacut...
Zobrazeny produkty 1 až 1 z 1

Proč nakupovat u nás