Registrovat Přihlásit

SilverCare Extra měkký antibakteriální kartáček na jazyk se stříbrem + Gel na jazyk 41137

Tento kartáček je neodmyslitelnou součástí každodenní hygieny zejména pro ty, kteří bojují se zápachem z úst. Kartáček s gelem zanechají váš jazyk perfektně čistý a navíc pomáhají udržet příjemně svěží dech po celý den.

Skladem u dodavatele
188 Kč

Tento speciální kartáček na jazyk rychle a spolehlivě vyčistí všechny nečistoty, které na jazyku po každém jídle zůstávají pomocí jemných štětinek, které navíc jazyk příjemně prokrví.

  

Kartáček na jazyk SilverCare má extra jemné štětinky, které pomáhají odstraňovat zbytky jídla a plak zůstávající na povrchu jazyka. Bez nebezpečí poškození nebo narušení jemného povrchu jazyka pomáháte čištěním jazyka kartáčkem ke zvýšení čistoty vašich úst a zachování zdravých dásní a zubů.
I po vyčištění zubů zůstávají na jazyku proteiny, které dávají možnost rychlému rozmnožování bakterií a tím i tvoření zubního kazu nebo nepříjemného pachu z úst. Tento kartáček je neodmyslitelnou součástí každodenní hygieny zejména pro ty, kteří bojují se zápachem z úst.
Při kontaktu kartáčku se slinami se aktivuje stříbro, které má přírodní antibakteriální účinky. Unikátní složení gelu, který je součástí dodávky kartáčku, pak napomáhá efektivně odstranit bakterie, které způsobují zápach z úst. Kartáček s gelem zanechají váš jazyk perfektně čistý a navíc pomáhají udržet příjemně svěží dech po celý den. Efektivně pomáhají odstranit poslední zbytky bakterií, které ve vašich ústech zůstaly i přes kvalitní čištění zubním i mezizubním kartáčkem a dentální nití. Pomozte vašim zubům a dásním udržet jejich zdraví a pěkný vzhled po velmi dlouhou dobu.

Přednosti kartáčku na jazyk:

- zabraňuje množení bakterií na jazyku
- rychlé a účinné odstranění plaku a zbytků jídel
- má extra jemné štětinky, které jazyk šetrně čistí
- odstraňuje z jazyka plak a předchází tak zápachu z úst
- prokrvuje jazyk a má antibakteriální účinky
- pomáhá udržet zuby a dásně zdravé
 

Použití:

Naneste gel na kartáček a jemným způsobem masírujte jazyk tak, abyste kartáčkem ošetřili celou plochu jazyka.
Po vyčištění ústa vypláchněte.