Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare W3 Premium White Standard HX9062/17 náhradní zubní kartáčky, 2ks

Pro bělejší zuby. Šetrná sonická technologie. Flexibilní desing. 2 ks v balení.

Posledních 7 ks skladem - v pondělí u vás
419 Kč 599 Kč

Kartáčková hlavice Premium White vrátí vašemu úsměvu přirozenou bělost během několika dní. Leštící vlákna odstraňují povrchové skvrny a viditelně vyčistí a zesvětlí zuby do hloubky.

 

Bělejší úsměv

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje zubní plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní.

 

Kontrola výměny

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit.

 

Maximální kontakt

Adaptivní technologie čištění jemně kopíruje linii dásní a absorbuje přílišný tlak při čištění. Umožňuje tak naplno využít sonický stíravý pohyb pro skvělý pocit v ústech a dokonalé čištění. Flexibilní design pomáhá odstranit až 10x více plaku, než běžný manuální kartáček.

 

Široká kompatibilita

Náhradní hlavice Premium White dokonale pasují na všechny modely sonickcýh kartáčků Philips Sonicare a jejich výměna je velice snadná.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice Premium White je výborným pomocníkem při bělení zubů.