Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare TongueCare+ BLACK HX8072/11 hlavice na čištění jazyka, 2ks

Pro čištění jazyka. Odstranění zápachu. Speciální mikrovlákna. Černé provedení. 2 ks v balení.

Posledních 3 ks skladem - v pondělí u vás
279 Kč 399 Kč

Nepříjemný zápach z úst způsobojí z velké části právě bakterie na jazyku. Pravidelným používáním kartáčkové hlavice TongueCare+ se můžete nežádoucího zápachu rychle zbavit.

 

Snadný přístup

Pro dosažení dokonalého výsledku čištění jazyka, je potřeba nevynechat žádnou část. Díky ergonomickému tvaru a malé flexibilní hlavici, snadno odstraníte bakterie způsobující nepříjemný dech z každé části úst.

 

Speciální mikrovlákna

S 240 gumovými mikrovlákny je hlavice přizpůsobnea k čistění měkkého a pórovitého povrchu jazyka. Flexibilní vlákna MicroBristles kopírují a jemně čistí okolí vyvýšenin a rýh. Vlákna odstraňují nánosy bakterií a zamezují jejich další tvorbě.

 

Upozorní na opotřebení

Uvnitř hlavice je mikročip, který komunikuje s tělem vašeho kartáčku na zuby. Jakmile hlavici nasadíte, tělo jí automaticky rozezná a zvolí příslušný režim a intenzitu pro optimální čištění jazyka. Jediné, co musíte udělat, je zapnout Váš kartáček.

 

Široká kompatibilita

Hlavici TongueCare+ jednoduše nasadíte na váš sonický kartáček Philips Sonicare a čištění může začít. Tyto inovativní hlavice na čištění jazyka se snadno používají, mění a čistí. Můžete je kombinovat se všemi těly kartáčku Philips Sonicare.

 

 

Tip: Doporučujeme používat v kombinaci s ústním sprejem.