Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Sensitive Ultra Soft Standard HX6054/07 náhradní zubní kartáčky, 4 ks

Pro citlivé zuby a dásně. Šetrná sonická technolgie. Extra jemná vlákna. Indakční vlákna. 4 ks v balení.

Není skladem
699 Kč

Inovativní čistící hlavice umožňuje efektivní a zároveň šetrné čištění citlivých zubů a dásní. Ergonomický tvar hlavice kopíruje povrch zubů a zajišťuje tak efektivnější čištění.

 

Šetrné čištění

Speciálně zastřižená vlákna chrání zuby a zajišťují jemnější čištění. Kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive disponuje ultra měkkými vlákny, které jsou vhodné pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi

 

Bělejší zuby

Je klinicky prokázáno, že kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitněji než běžný manuální zubní kartáček. Viditilně bělejší zuby, již během prvního týdně čištění.

 

Sonická technologie

Pomocí této technologie čistíte zuby šetrně a přitom důkladně. Sonický pohyb vytváří dynamickou činnost kapaliny, která se dostává mezi zuby a podél linie dásní. Spolehlivě vyčistí i hůře dostupná místa a navíc přispívá k udržení zdravých dásní.

 

Indikační vlákna

Kartáčková hlavice Sensitive má mimo jiné také indikační vlákna modré barvy. Používáním vlákna postupně zesvětlají a upozorní tak na nutnost výměny hlavice. Pravidelná výměna je nutná jak z hygienického hlediska, tak z hlediska funkčnosti.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice Sensitive šetrně a zároveň efektivně odstraňuje zubní plak a je vhodná pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi a také pro dospívající děti.