Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health 5100 HX6859/29 sonický elektrický zubní kartáček

31 000 stěrů/min. 3 čistící režimy. Cestovní pouzdro + nabíječka. Časovač. Senzor tlaku.

Skladem - zítra u vás
3 299 Kč + doprava zdarma

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health 5100

HX6859/29

Sonický kartáček s třemi režimy čištění v elegantní bílé barvě je navržen výhradně pro uživatele s citlivými zuby.Inovativní technolgie o síle 31 000 sonických stěrů šetrně a zároveň efektivně odstraňuje zubní plak a zamezuje tvorbě zubního kazu.Příjemným bonusem součástí balení je cestovní pouzdro, díky kterému může kartáček pohodlně cestovat s vámi.

 

Jedinečná sonická technologie

Díky naší sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokofrekvenční vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů za minutu napění zubní pastu na jemné čisticí bublinky a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

 

Tři režimy čištění

S tímto kartáčkem si můžete čištění přizpůsobit svým vlastním potřebám díky výběru ze tří režimů. Režim Clean je standardní volbou pro kvalitní čištění. Režim White je ideální pro odstranění povrchových skvrn. A režim Gum Care přidává další minutu čištění s nižší intenzitou pro jemnou masáž dásní.

 

Senzor přílišného tlaku

Nemusíte si všimnout, že na zuby při čištění příliš tlačíte, ale váš kartáček ano. Pokud začnete na dásně vyvíjet příliš velký tlak, kartáček začne vydávat pulzující zvuk jako připomínku, že máte tlak zmírnit. Pod dohledem této funkce budou vaše a zuby dásně vždy v bezpečí.

 

 

Profesionální časovače

Inteligentní časovač QuadPacer vám dá vědět, kdy jste strávili tu správnou dobu čištění v každé části úst, Časovač Smartimer vás zase upozorní, že jste si zuby čistili po doporučenou dobu 2 minut. Čištění zubů po dobu dvou minut 2x denně je doporučená doba zubní lékaři.

 

Příslušenství pro cestování

Prémiové cestovní pouzdro se postará, aby byl váš kartáček vždy hygienicky uložen. Prostorově nenáročná nabíjecí základna zase udrží zařízení nabité na cestách. Užijete si dva týdny pravidelného používání na jedno plné nabití a pro delší cesty mějte po ruce tuto nabíječku.

 

 

Upozornění výměny hlavice

Všechny hlavice kartáčku se časem opotřebují. Ale naše technologie BrushSync sleduje, jak dlouho jste hlavici používali a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas hlavici vyměnit, upozorní vás krátké pípnutí a světelná kontrolka na těle kartáčku. Díky tomu si můžete být jisti, že hlavice odvádí dobrou práci.

 

Konec zubnímu plaku

Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a díky speciálně zaoblené špičce snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny.

 

 

Kartáčková hlavice Optimal White Standard

Hustě osázená vlákna hlavice W2 Optimal White ve tvaru diamantu odstraňují povrchové skvrny vzniklé v důsledku konzumace jídla a nápojů. Až o 100 %* bělejší úsměv zaregistrujete během pouhých sedmi dnů. Vysoce kvalitní vlákna odstraňují až 7x více plaku než manuální zubní kartáček.

 

 

Proč si vybrat tento model?

Pokud máte citlivé zuby a často cestujete tak je pro vás Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health 5100 nejlepším řešením. Potěší vás příznivá cena a spoustu chytrých funkcí, které budou o vaše zuby nadstandartně pečovat.

 

Jaké náhradní hlavice?

  • Na tento zubní kartáček můžete nasadit jakoukoliv náhradní hlavici značky Philips Sonicare a vždy bude sedět perfektně - veškerý přehled náhradních hlavic naleznete zde

Jakou velikost kartáčkové hlavice zvolit?

  • Hlavice Standard jsou vhodné pro uživatele s většími zuby a ústy – jednoduše s nimi vyčistíte 2-3 zuby najednou. Hlavice Standard je vhodná pro komplexní čištění dutiny ústní
  • Hlavice Mini se dostane lépe do každého záhybu vašich úst a perfektně vyčiští zub po zubu. Čištění zubů s Mini hlavicemi trvá déle, ale o to je preciznější. Kartáčkové hlavice Mini ocení především ženy a dospívající děti

 

Obsah balení: