Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Plaque Defense HX6803/04 sonický zubní kartáček

31 000 sonických stěrů/min. Senzor tlaku. Časovač. 2 intenzity čištění. 1 čistící program.

Není skladem
1 999 Kč + doprava zdarma

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Plaque Defense

HX6803/04

Sonický kartáček s dynamickým účinkem čištění pro dokonale bílé zuby a zdravé dásně v decentní světle-modré barvě bude radostí pro vaše zuby a ozdobou vaší koupelny.

 

Jedinečná sonická technologie

Díky naší sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokofrekvenční vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů za minutu napění zubní pastu na jemné čisticí bublinky a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

 

Program Easy-start

Když začínáme s něčím novým, může chvíli trvat, než si na to zvykneme. Proto vám náš program Easy start poskytuje možnost postupného, mírného zvyšování čisticího výkonu v průběhu prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku.

 

Senzor přílišného tlaku

Nemusíte si všimnout, že na zuby při čištění příliš tlačíte, ale váš kartáček ano. Pokud začnete na dásně vyvíjet příliš velký tlak, kartáček začne vydávat pulzující zvuk jako připomínku, že máte tlak zmírnit. Pod dohledem této funkce budou vaše a zuby dásně vždy v bezpečí.

 

 

Profesionální časovače

Inteligentní časovač QuadPacer vám dá vědět, kdy jste strávili tu správnou dobu čištění v každé části úst, Časovač Smartimer vás zase upozorní, že jste si zuby čistili po doporučenou dobu 2 minut. Čištění zubů po dobu dvou minut 2x denně je doporučená doba zubní lékaři.

 

Zdravé dásně

Prokazatelně zdravější dásně během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Upozornění výměny hlavice

Všechny hlavice kartáčku se časem opotřebují. Ale naše technologie BrushSync sleduje, jak dlouho jste hlavici používali a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas hlavici vyměnit, upozorní vás krátké pípnutí a světelná kontrolka na těle kartáčku. Díky tomu si můžete být jisti, že hlavice odvádí dobrou práci.

 

Konec zubnímu plaku

Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a díky speciálně zaoblené špičce snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny.

 

 

Kartáčková hlavice Optimal Plaque Defense

Hlavice kartáčku Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque Control) je ideální pro uživatele, kteří chtějí dosáhnout optimálního odstranění plaku v rámci každodenní péče o ústní dutinu.

 

 

Proč si vybrat tento model?

Máte citlivé zuby a dásně a nechcete za sonický zubní kartáček utratit většinu své výplaty? Ideálním řešením je práve tento elektrický kartáček Philips Sonicare Protective Clean 4300 Plaque Defense, který vás potěší nejen svou příznivou cenou, ale také tenkým ergonomickým desingem, který vypadá skvěle a navíc perfektně padne do ruky. Sonická technologie a čistítcí hlavice Optimal Plaque Defence se pak postarají o veškerý komfort vašich zubů a dásní.

Chytré funkce:

  • Časovače QuadPacer a Smartimer
  • Technologie BrushSync – rozpoznání opotřebení hlavice
  • Senzor tlaku
  • Indikátor baterie
  • Program pro začínající užvatele
  • Dvě intezity čištění
  • Inovativní sonická technologie

Obsah balení: