Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare ProResults Standard HX6018/07 náhradní zubní kartáčky AKCE 5+3

Indikační vlákna. Speciálně zastřižená vlákna. Šetrná sonická technologie. 8 ks v balení.

Není skladem
999 Kč

Jedna z nejoblíbenějších kartáčkových hlavic Philips Sonicare ProResults je vhodná pro každodenní čištění. Efektivně odstraňuje zubní plak - až 7x více, než běžný manuální kartáček.

 

Nejhlubší čištění

Větší čistící hlavice je osazena šikmými paprsčitě seříznutými vlákny, která mají při čištění extra široký rozsah. Ergonomicky navržené vrcholky a prohlubně po délce čistící hlavice, sledují topografii zubů a zapadají mezi ně. Eliminují tak pravděpodobnost, že při čištění budou některá místa vynechána.

 

Indikační vlákna

Kartáčková hlavice ProResults má mimo jiné také indikační vlákna modré barvy. Používáním vlákna postupně zesvětlají a upozorní tak na nutnost výměny hlavice. Pravidelná výměna je nutná jak z hygienického hlediska, tak z hlediska funkčnosti. Dopručená výměna při běžném používání (2 x 2 min. denně) je 1 x za 3 měsíce.

 

Sonická technologie

Inovativní sonická technologie zaručuje šetrné a zároveň efektivní vyčištiní i pro ty, kteří mají citlivější zuby a dásně. Vysokofrekvenční stíravý pohyb odstraňuje zubní plak a dynamický proud vody vhání tekutinu mezi zuby.

 

Široká kompatibilita

Hlavici ProResults je možné nasadit na jakýkoliv sonický kartáček Philips Sonicare s vyjímkou modelů PowerUp Battery a Essence. Hlavici jednoduše nasadíte zacvaknutím.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice ProResults je vhodná pro každodenní čištění a odstraňování zubního plaku.