Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare ProResults Standard HX6012/07 náhradní zubní kartáčky, 2ks

Indikační vlákna. Speciálně zastřižená vlákna. Šetrná sonická technologie. 2 ks v balení.

Posledních 1 ks skladem - v pondělí u vás
279 Kč 399 Kč

Jedna z nejoblíbenějších kartáčkových hlavic Philips Sonicare ProResults je vhodná pro každodenní čištění. Efektivně odstraňuje zubní plak až 7x více, než běžný manuální kartáček.

 

Nejhlubší čištění

Větší čistící hlavice je osazena šikmými paprsčitě seříznutými vlákny, která mají při čištění extra široký rozsah. Ergonomicky navržené vrcholky a prohlubně po délce čistící hlavice, sledují topografii zubů a zapadají mezi ně. Eliminují tak pravděpodobnost, že při čištění budou některá místa vynechána.

 

Indikační vlákna

Kartáčková hlavice ProResults má mimo jiné také indikační vlákna modré barvy. Používáním vlákna postupně zesvětlají a upozorní tak na nutnost výměny hlavice. Pravidelná výměna je nutná jak z hygienického hlediska, tak z hlediska funkčnosti. Dopručená výměna při běžném používání (2 x 2 min. denně) je 1 x za 3 měsíce.

 

Sonická technologie

Inovativní sonická technologie zaručuje šetrné a zároveň efektivní vyčištiní i pro ty, kteří mají citlivější zuby a dásně. Vysokofrekvenční stíravý pohyb odstraňuje zubní plak a dynamický proud vody vhání tekutinu mezi zuby.

 

Široká kompatibilita

Hlavici ProResults je možné nasadit na jakýkoliv sonický kartáček Philips Sonicare s vyjímkou modelů PowerUp Battery a Essence. Hlavici jednoduše nasadíte zacvaknutím.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice ProResults je vhodná pro každodenní čištění a odstraňování zubního plaku.