Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare W3 Premium White Standard HX9064/17 Náhradní zubní kartáčky, 4 ks

Náhradní zubní kartáčky Premium White Standard 4 ks pro elektrické kartáčky Philips Sonicare. Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku. Párování režimů BrushSync. Sonické kartáčky určené především pro každodenní bělení zubů.

Skladem - pozítří u vás
1 099 Kč

Hustší uspořádní vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje  plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem i nápoji a také se lépe dostává do mezizubních prostor, než hlavice běžného kartáčku.

Flexibilní boky vlákna dokonale kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní. Vlákna se přizpůsobí dásním a zubům a zajistí větší kontakt s povrchem, než hlavice běžného kartáčku pro hloubkové čištění.

Měkké a flexibilní gumové strany hlavic Premium White se dokonale přizpůsobí jedinečným liniím vašich úst. Vlákna se přizpůsobí dásním i zubům a zajistí tak větší kontakt s povrchem, než hlavice běžného katáčku pro hloubkového čištění a to i na nepřístupných místech.

S naší adaptabilní technologií je každé čištění individuální. Adaptivní technologie čištění jemně kopíruje linii dásní a absorbuje přílišný tlak při čištiní a umožňuje tak naplno využít sonický stíravý pohyb pro skvělý pocit v ústech a dokonalé čištění. 

 

  • Až 10x lepší odstranění plaku, než manuálním kartáčkem.
  • Odstraňuje až o 100% více povrchových skvrn, jž za 3 dny.
  • Vysokorychlostní vibrace s výkonem až 31 000 stěrů za minutu.
  • Párování s chytrým režimem BrushSync.
  • Hlavice jsou šetrné a bezpečné k citlivým zubům i dásním.
  • Výměna a čištění jsou jednoduché, díky snadnému nasazení.

Zářivější úsměv již za 3 dny!

Jak často hlavice elektrického kartáčku měnit? Zubní lékaři doporučují pravidelné čištění zubů 2x denně po dobu 2 minut. Při takové to intenzitě má hlavice životnost 3 měsíce, po té je potřeba ji vyměnit za novou.

S jakými modely kartáčků jsou kompatibilní? FlexCareDiamondCleanEasyCleanHealthyWhite, ForKids.

Proč Premium White? Kartáčkové hlavice Premium White jsou vhodné pro mezizubní čištění a také pro každodenní bělení zubů.

Obsah balení: 4 ks náhradních kartáčků Premium White.

Velikost kartáčkové hlavice: Standard.

Varianty tohoto produktu: Premium White (černé) 4 ks, Premium White 2 ks.