Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Premium Plaque Defence C3 Standard HX/9044/17 náhradní zubní kartáčky, 4 ks

Hloubkové čištění. Upozornění opotřebení. Šetrná sonická technologie. 4 ks v balení.

Není skladem
1 099 Kč + doprava zdarma

Adaptivní technologie kartáčkové hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defence se dokáže přizpůsobit jedinečnému tvaru vašich zubů a dásní a tím je zajištěn dokonalý efekt odstranění zubního plaku i z hůře přístupných míst.

 

Nejhlubší čištění

Inovativná kartáčková hlavice, která čistí ze všech hlavic Philips Sonicare nejhlouběji v mezizubních prostorech. Díky flexibilní formě dokáže odstranit až 10x více plaku ze špatně přístupných míst, než běžný manuální kartáček.

 

Upozorní na opotřebení

Hlavice je vybyvena mikročipem s chytrou funkcí BrushSync, která vás včas upozorní na opotřebení a vy tak budete vždy vědět, kdy je potřeba hlavici vyměnit za novou. Standardní doba na výměnu hlavice je cca každé 3 měsíce.

 

Maximální kontakt

Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Defence přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii.

 

Široká kompatibilita

Náhradní hlavice Premium Plaque Defence jsou kompatibilní se všemi modely sonickcýh kartáčků Philips Sonicare a jejich výměnu hravě zvládnou i děti.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice Premium Plaque Defence je nejvhodnější hlavicí pro čištění mezizubních prostor.

Dříve pod názvem AdaptiveClean.