Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Premium Gum Care Standard HX9054/33 náhradní zubní kartáčky černé, 4 ks

Šetrná sonická technologie. Upozornění opotřebení. Černé provedení. 4 ks v balení.

Výprodej
769 Kč 1 099 Kč

Zajistěte svým zubům a dásním potřebnou péči díky inovativní hlavici G3 Premium Gum Care. Měkké a ohebné boky se přizpůsobují konturám dásní, přičemž poskytují 2-násobně větší kontaktní plochu oproti hlavici OptimalWhite a dokonale tak odstraněje povlak i podél linie dásní.

 

Větší kontaktní plocha

S kartáčkovou hlavicí Premium Gum Care dosáhnete maximálního čistící efektu díky speciálně zastřiženým vláknům, které navíc absorbují případný přílišný tlak – měkké tkáně jsou tak chráněny i v případě, že na kartáček příliš tlačíte.

Upozorní na opotřebení

Hlavice je vybyvena mikročipem s chytrou funkcí BrushSync, která vás včas upozorní na opotřebení a vy tak budete vždy vědět, kdy je potřeba hlavici vyměnit za novou. Standardní doba na výměnu hlavice je cca každé 3 měsíce.

 

Odstraňuje více plaku

Díky flexibilnímu designu kartáčková hlavice Premium Gum Care odstraňuje až 10krát více povlaku než manuální zubní kartáček. Pohybuje se tak, aby co nejvíce zúročila unikátní sonickou technologii a výsledek byl vždy perfektní.

 

Široká kompatibilita

Náhradní hlavice Premium Gum Care jsou kompatibilní se všemi modely sonickcýh kartáčků Philips Sonicare a jejich výměnu hravě zvládnou i děti.