Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10 Náhradní zubní kartáčky, 6 ks

Náhradní zubní kartáčky Optimal White 6 ks pro elektrické kartáčky Philips Sonicare. Hustě osazená vysoce kvalitní vlákna. Chytrá funkce rozpoznání opotřebení hlavice BrushSync. Jedinečná sonická technologie.

Skladem - v úterý u vás
999 Kč

Máte dokonalé tělo kartáčku Philips Sonicare a hledáte ideálního parťáka v podobě nových čistících hlavic? Náhradní hlavice Optimal White uspokojí všechny vaše nároky, pro efektivní čištění zubů. Hlavice jsou vybaveny funkcí BrushSync a čipem, který upozorní na opotřebení hlavic a vy si tak nemusíte lámat hlavu, kdy hlavice vyměnit za nové.

Nemáte-li nemáte chytrý kartáček s funkcí BrushSync, nemusíte věšet hlavu. Opotřebení kartáčkové hlavice jednoduše také poznáte i podle indikačních vláken modré barvy. Pokud indikační vlákna kartáčku opotřebením zbělají, tak je to jasný signál pro výměnu za nové.

Díky sonické technologii a vláknům uspořádaným ve tvaru diamantu se kartáčková hlavice dokonale přizpůsobí vaším zubům a dásním a čištění zubů se tak stává každodenním zážitkem. 

 

  • Až o 100 % bělejší úsměv během pouhých sedmi dnů.
  • Odstraňují až 7x více plaku, než manuální zubní kartáček.
  • Ergonomicky tvarované hlavice ve tvaru diamantu.
  • Upozornění pro výměnu kartáčkové hlavice BrushSync.
  • Bezpečné a šetrné k citlivým zubům i dásním.
  • Jednoduchá výměna kartáčkové hlavice.

Hlavice a tělo kartáčku Philips Sonicare, tvoří skvělý tým!

Jak často hlavice elektrického kartáčku měnit? Zubní lékaři doporučují pravidelné čištění zubů 2x denně po dobu 2 minut. Při takové to intenzitě má hlavice životnost 3 měsíce, po té je potřeba ji vyměnit za novou.

S jakými modely kartáčků jsou kompatibilní? FlexCareDiamondCleanEasyCleanHealthyWhite, ForKids.

Proč Optimal White? Kartáčkové hlavice Optimal White jsou vhodné pro každodenní čištění zubů a vaším ústům se tak bude dostávat 100% péče. 

Obsah balení: 6 ks náhradních kartáčků Optimal White (černé).

Velikost kartáčkové hlavice: Standard.

Varianty tohoto produktu: Optimal White Standard 6 ksOptimal White Standard 4 ksOptimal White Mini 2 ksOptimal White Mini 4 ks.