Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare OptimalWhite Standard HX6064/10 náhradní zubní kartáčky, 4 ks

Pro každodenní čištění. Šetrná sonická technologie. Upozornění opotřebení. 4 ks v balení.

Není skladem
849 Kč + doprava zdarma

Odstranění povrchové pigmentace je díky kartáčkové hlavici OptimalWhite snadná záležitost. Speciální vlákna zajistí až o 100% bělejší zuby již během jednnoho týdne a chytrá funkce BrsuhSync vás vždy včas upozorní na výměnu hlavice.

 

Speciální vlákna

Hustě osázená vlákna hlavice Optimal White ve tvaru diamantu odstraňují povrchové skvrny vzniklé v důsledku konzumace jídla a nápojů až 7x efektivněji, než běžný manuální kartáček.

 

Upozorní na opotřebení

Hlavice je vybyvena mikročipem s chytrou funkcí BrushSync, která vás včas upozorní na opotřebení a vy tak budete vždy vědět, kdy je potřeba hlavici vyměnit za novou. Standardní doba na výměnu hlavice je cca každé 3 měsíce.

 

Sonická technologie

Pomocí této technologie čistíte zuby šetrně a přitom důkladně. Sonický pohyb vytváří dynamickou činnost kapaliny, která se dostává mezi zuby a podél linie dásní. Spolehlivě vyčistí i hůře dostupná místa a navíc přispívá k udržení zdravých dásní.

 

Široká kompatibilita

Náhradní hlavice OptimalWhite pasuje téměř na všechny modely sonickcýh kartáčků Philips Sonicare (kromě modelů PowerUp Battery a Essence) a jejich výměna je velice snadná.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice OptimalWhite dokonale odstraňuje zabarvení zubů a je vhodná pro každodenní čištění.

Dříve pod názvem DiamondClean.