Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Optimal Gum Care HX9032/10 náhradní zubní kartáčky, 2 ks

Pro každodenní čištění. Upozornění opotřebení. Šetrná sonická technologie. 2 ks v balení.

Posledních 1 ks skladem - v pondělí u vás
349 Kč 499 Kč

Kartáčková hlavice Optimal Gum Care je vhodná pro uživatele, kteří chtějí dosáhnout šetrného a zároveň efektivního odstranění zubího plaku.

 

Zdravější dásně

Hustě osázená hlavice, vysoce kvalitními vlákny nabízí mimořádně jemné čištění, které odstraní plak podél linie dásní a tím přispívá ke zdraví dásní až o 100 % více než manuální zubní kartáček. Díky speciálně tvarované hlavici snadno dosáhnete i do hůře přístupných míst.

 

Upozorní na opotřebení

Hlavice je vybyvena mikročipem s chytrou funkcí BrushSync, která vás včas upozorní na opotřebení a vy tak budete vždy vědět, kdy je potřeba hlavici vyměnit za novou. Standardní doba na výměnu hlavice je cca každé 3 měsíce.

 

Sonická technologie

Inovativní sonická technologie kartáčků Philips Sonicare vhání tekutinu mezi zuby, stěry kartáčku odstraňují zubní plak a zajišťují výjimečné každodenní čištění. Sonická technologie je šetrná pro citlivé zuby a dásně.

 

Široká kompatibilita

Náhradní hlavice Optimal Gum Care dokonale pasují na všechny modely sonickcýh kartáčků Philips Sonicare a jejich výměna je velice snadná.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice Optimal Gum Care je vhodná pro každodení čištění a lépe se dostává do hůře přístupných míst.

Dříve pod názvem ProResults.