Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare InterCare Standard HX9002/10 náhradní zubní kartáčky, 2ks

Efektvně čistí mezizubní prostroy. Šetrná sonická technologie. Upozornění opotřebení. 2 ks v balení.

Není skladem
499 Kč

Čistící hlavice je osazena čtyřmi druhy různě barevných a dlouhých vláken, pro dokonalé výsledky v péči o zuby. Delší vlákna umožňují dosáhnout do problematických oblastí.

 

Bělejší zuby
Nasaďte hlavici kartáčku InterCare a vaše dásně budou zdravější za pouhé 2 týdny. Extra dlouhá vlákna pomáhají odstranit více plaku z obtížně dostupných míst a mezi zuby, čímž zajistí zdravé dásně

 

Upozornění opotřebení

Hlavice je vybyvena mikročipem s chytrou funkcí BrushSync, která vás včas upozorní na opotřebení a vy tak budete vždy vědět, kdy je potřeba hlavici vyměnit za novou. Standardní doba na výměnu hlavice je cca každé 3 měsíce.

 

Sonická technologie

Pomocí této technologie čistíte zuby šetrně a přitom důkladně. Sonický pohyb vytváří dynamickou činnost kapaliny, která se dostává mezi zuby a podél linie dásní. Spolehlivě vyčistí i hůře dostupná místa a navíc přispívá k udržení zdravých dásní.

 

Zdravější dásně

Kartáčková hlavice InterCare má extra dlouhá a hustě osázená vysoce kvalitní vlákna, která si poradí se zubním plakem ukrytým hluboko mezi zuby. Je klinicky prokázáno, že snižuje výskyt krvácení a zánětu dásní již během 2 týdnů.

 

 

Hlavní výhoda: Náhradní hlavice InterCare má extra dlouhá vlákna s kterými lépe vyčistíte mezizubní prostory.