Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Healthy White+ HX8923/34 AKCE 1+1 tělo sonický zubní kartáček

Sonická technologie čištění - až 31 000 kmitů za minutu. Dokonalé odstranění zubního plaku, ozdravení dásní a přirozené vybělení vašich zubů. Stačí jen dvě minuty 2 x denně. Balení obsahuje jedno tělo kartáčku zdarma - ideální dárek pro celou rodinu.

Již se neprodává
3 999 Kč

S tímto kartáčkem se den po dni dopracujete k přirozeně bílému úsměvu a zdravým dásním. Kartáček Sonicare Healthy White+ je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří nejsou spokojeni se stavem svého chrupu.

 

Nevhodná technika čištění manuálním kartáčkem s sebou přináší vydřené krčky dásní, zubní kámen a zašlou barvu skloviny. Přejděte na sonické kartáčky Sonicare a poznejte viditelný rozdíl už po dvou týdnech čištění.

 

Proč si ho vaše zuby zamilují?

Pryč se zubním plakem

Odstraňuje až o 100 % více skvrn než manuální kartáček. Vysoký počet kmitů (až 31 000 za minutu) nedá šanci ani skvrnám od kávy či červeného vína. Vaše zuby po po vyčištění krásně hladké a po pár dnech zmizí i zubní kámen.

 

Speciální hlavice Diamond Clean

Hlavice DiamondClean zuby krásně vybělí. Je vyroba ze speciálních vláken s průžety ve zvaru diamantového brusu. Efektivně odstraní pigmentové skvrny a vrátí vaší sklovině přirozeně zdravou barvu. K bílému úsměvu vám nyní postačí jen dvě minuty dvakrát denně - bez bělících past a gelů.

 

2 čistící režimy

Režimy Clean and White: pro čištění a bělení. Dvouminutový režim Clean vaše zuby nejprve pečlivě vyčistí od zbytků jídla a zubního plaku (délku čištění jsme konzultovali se zubními specialisty). Režim White odstraňuje skvrny od výrazného jídla a pití - zuby vyleští a prozáří.. Zuby budou o 2 odstíny bělejší za pouhé 2 týdny.

 

Vlastní nastavení čistících režimů

Nastavte si každý z režimů tak, aby vám vyhovovali. Kartáček má celkem 6 komninací nastavení. Postupně si vyzkoušejte 3 druhy intenzity čištění u každého režimu. Začněte s nejslabším a postupně se dopracujte až k nejsilnějšímu.

 

 

Každý zub jen pár sekund

Kartáček Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Všechnu práci udělá za vás, stačí ho jen pár sekund podržet na zubu. Malá a vysoce výkonná hlavice se bez problému dostane i do špatně přístupných míst (zadní stoličky, vnitřní linie zubů).

 

Zdravé dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Funkce Quadpacer

Cesta k rychlému a perfektnímu vyčištění. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Každá čtvrtina vašich úst tak dostane stejnou péči. Tím zabráníte zanedbání některých částní nebo naopak vydření zubních krčků.

 

Časovač na 2 minuty

Hlídá doporučenou délku čištění. 2 minuty je doba, kterou doporučují i zubní lékaři. Za tuto krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

 

Unikátní proudění tekutiny

Dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

 

Obsah balení:

  • 2x tělo kartáčku Philips Sonicare Healthy White+ HX8923/34 - výhodné rodinné balení
  • 2x kartáčková hlavice DiamondClean
  • 1x kartáčková hlavice ProResults
  • 1x cestovní nabíječka
  • 3x hygienická cestovní krytka
  • 1x cestovní pouzdro

Jaké náhradní hlavice kartáčků jsou kompatibilní s tímto modelem?

 

Jakou velikost vybrat: Mini je oproti velikosti náhradních hlavic Standard menší. S hlavicí Standard vyčištíte 2-3 zuby najednou. Čištění zubů s Mini hlavicemi trvá déle, ale zato je preciznější. Menší hlavice se dostane lépe do každého záhybu vašich úst a perfektně vyčiští zub po zubu.