Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare Healthy White+ HX 8911/01 sonický zubní kartáček

31 000 sonických stěrů/min. 2 čistící režimy. 6 režimů intenzity. Časovač. Cestovní nabíječka. Hlavice DiamondClean.

Již se neprodává
2 399 Kč + doprava zdarma

Philips Sonicare Healthy White+

HX 8911/01

Ideální pomocník pro všechny, kteří chtějí dosáhnout dokonalého stavu svého chrupu. Pravidelným používáním se s ním dopracujete k přirozeně bílému úsměvu a zdravým dásním. Velice oblíbený sonický kartáček vhodný pro uživatele s citlivými zuby, který zaručuje perfektní výsledek během překvapivě krátké doby.

 

Pryč se zubním plakem

Odstraňuje až o 100 % více skvrn než manuální kartáček. Vysoký počet kmitů (až 31 000 za minutu) nedá šanci ani skvrnám od kávy či červeného vína. Vaše zuby po po vyčištění krásně hladké a po pár dnech zmizí i zubní kámen.

 

Speciální hlavice Diamond Clean

Hlavice DiamondClean zuby krásně vybělí. Je vyroba ze speciálních vláken s průžety ve zvaru diamantového brusu. Efektivně odstraní pigmentové skvrny a vrátí vaší sklovině přirozeně zdravou barvu. K bílému úsměvu vám nyní postačí jen dvě minuty dvakrát denně - bez bělících past a gelů.

 

2 čistící režimy

Režimy Clean and White: pro čištění a bělení. Dvouminutový režim Clean vaše zuby nejprve pečlivě vyčistí od zbytků jídla a zubního plaku (délku čištění jsme konzultovali se zubními specialisty). Režim White odstraňuje skvrny od výrazného jídla a pití - zuby vyleští a prozáří.. Zuby budou o 2 odstíny bělejší za pouhé 2 týdny.

 

Vlastní nastavení čistících režimů

Nastavte si každý z režimů tak, aby vám vyhovovali. Kartáček má celkem 6 kombinací nastavení. Postupně si vyzkoušejte 3 druhy intenzity čištění u každého režimu. Začněte s nejslabším a postupně se dopracujte až k nejsilnějšímu.

 

 

Každý zub jen pár sekund

Kartáček Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Všechnu práci udělá za vás, stačí ho jen pár sekund podržet na zubu. Malá a vysoce výkonná hlavice se bez problému dostane i do špatně přístupných míst (zadní stoličky, vnitřní linie zubů).

 

Zdravé dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Funkce Quadpacer

Cesta k rychlému a perfektnímu vyčištění. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Každá čtvrtina vašich úst tak dostane stejnou péči. Tím zabráníte zanedbání některých částní nebo naopak vydření zubních krčků.

 

Časovač na 2 minuty

Hlídá doporučenou délku čištění, která je 2x denně po dobu 2 minut. Tuto dobu čištění zubů doporučují i zubní lékaři a stomatologové. I za tak krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

 

Unikátní proudění tekutiny

Dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

 

Obsah balení

  • 1x tělo kartáčku Philips Sonicare Healthy White+ HX8923/34
  • 1x kartáčková hlavice DiamondClean*
  • 1x cestovní nabíječka
  • 1x hygienická krytka pro kartáčkovou hlavici

 

Jaké náhradní hlavice?

  • K tomuto kartáčku můžete pořídit jakékoliv náhradní hlavice značky Philips Sonicare a vždy budou sedět – kompletní nabídku náhradních hlavic naleznete zde

 

Jakou velikost kartáčkové hlavice zvolit?

 

  • Hlavice Standard jsou vhodné pro uživatele s většími zuby a ústy. Vyčistíte s nimi 2-3 zuby najednou. Kartáčkové hlavice Standard jsou vhodné pro komplexní péči čištění zubů
  • Hlavice Mini se dostane lépe do každého záhybu vašich úst a perfektně vyčiští zub po zubu. Čištění zubů s Mini hlavicemi trvá déle, ale o to je preciznější. Kartáčkové hlavice Mini ocení především ženy a dospívající děti

 

Philips Sonicare Healthy White+ můžete zakoupit také ve výhodném balení Philips Sonicare Healthy White+ HX8923/34 AKCE 1+1 tělo sonický zubní kartáček.

 

*Náhradní hlavice DiamondClean nahradil nový název Optimal White.