Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare For Kids MINI HX6032 dětská kartáčková hlavice 3-7 let malá 2ks

Sonická technologie. Jemná vlákna. Pro děti od 3-7 let. Indikační vlákna. Pogumovaná hlava.

Výprodej
279 Kč 399 Kč

Kartáčková hlavice Philips Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zoubky. Společně dětem nabízí bezpečný a příjemný způsob čištění zubů, při kterém se děti zabaví a snadno si na něj zvyknou.

 

Speciálně tvarovaná hlavice

Náhradní hlavice dětského kartáčku Philips Sonicare For Kids má speciálně vytvarovaný profil vhodný pro dětí starší 3 let. Jemná vlákna zajišťují šetrné a zároveň efektivní čištění. Hlavice je rovněž opatřena gumovým potahem, který přináší bezpečnější a příjemnější čištění.

 

Upozorní na opotřebení

Na první pohled to nemusí být znát, avšak hlavice kartáčku se po několika měsících obvyklého používání opotřebují a postupně ztrácejí své vlastnosti. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, vyměňte hlavici každé tři měsíce.

 

Sonická technologie

Pomocí této technologie čistíte zuby šetrně a přitom důkladně. Sonický pohyb vytváří dynamickou činnost kapaliny, která se dostává mezi zuby a podél linie dásní. Spolehlivě vyčistí i hůře dostupná místa a navíc přispívá k udržení zdravých dásní.

 

Jednoduchá výměna

Hlavice kartáčku Philips Sonicare For Kids se jednoduše nasazují a sundávají z těla kartáčku, přičemž pevně drží a umožňují snadnou údržbu a čištění.