Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare FlexCare HX6932/36 AKCE 1+1 tělo sonický zubní kartáček s UV sanitizérem

Sonický zubní kartáček, 3 čistící programy, 2 úrovně čištění a časovač. V balení najdete 1+1 tělo kartáčku ZDARMA, 2 kartáčkové hlavice, UV sanitizér a nabíječku. Luxusní dárkové balení.

Není skladem
3 999 Kč

 


S tímto kartáčkem se den po dni dopracujete k přirozeně bílému úsměvu a zdravým dásním. Kartáček Sonicare FlexCare je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří nejsou spokojeni se stavem svého chrupu.

 

Nevhodná technika čištění manuálním kartáčkem s sebou přináší vydřené krčky dásní, zubní kámen a zašlou barvu skloviny. Přejděte na sonické kartáčky Sonicare a poznejte viditelný rozdíl už po dvou týdnech čištění. 

 

Proč si ho vaše zuby zamilují?

Cesta k přirozeně bílým zubům

Dokonalé bělení zubů díky Philips Sonicare: tento zubní kartáček pomáhá odstranit a redukovat skvrny na zubech, abyste měli krásný úsměv. Odstraňuje až o 100 % více skvrn než manuální kartáček.

 

Speciální hlavice InterCare

Hlavice InterCare zuby krásně vyčistí a vybělí. Je opatřena zvláště dlouhými a velmi hustými vlákny, která se zaměřují na plak skrytý mezi zuby a v dalších obtížně dosažitelných místech. Samozřejmě nenahradí ústní niť, ale pomůže k lepšímu dočištění mezizubních prostor.

 

Tři různé režimy čištění pro lepší vyčištění

Tyto tři režimy zahrnují čištění pro dokonalou čistotu v délce dvou minut, bělicí režim pro odstranění povrchových nečistot a masážní režim pro stimulaci dásní. Zuby budou o 2 odstíny bělejší a hladší za pouhé 2 týdny.

 

Program snadného začátku pro snazší přivyknutí na kartáček Sonicare

Během prvních 14 použití zlehka zvyšuje intenzitu čištění, abyste si na čištění s elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare lépe zvykli. Intenzita lze snadno ovládat přímo na těle kartáčku.

 

Každý zub jen pár sekund

Kartáček Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Všechnu práci udělá za vás, stačí ho jen pár sekund podržet na zubu. Malá a vysoce výkonná hlavice se bez problému dostane i do špatně přístupných míst (zadní stoličky, vnitřní linie zubů).

 

Zdravé dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Funkce Quadpacer

Cesta k rychlému a perfektnímu vyčištění. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Každá čtvrtina vašich úst tak dostane stejnou péči. Tím zabráníte zanedbání některých částní nebo naopak vydření zubních krčků.

 

Časovač na 2 minuty

Hlídá doporučenou délku čištění. 2 minuty je doba, kterou doporučují i zubní lékaři. Za tuto krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

 

Unikátní dynamické proudění tekutiny

Čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

 

Obsah balení:

  • 2x tělo kartáčku Philips Sonicare FlexCare HX6932/36
  • 2x náhradní kartáčková hlavice InterCare
  • 1x UV sanitizér pro sterilizaci hlavic
  • 1x cestovní nabíječka
  • 2x hygienická cestovní krytka na kartáček
  • 1x cestovní pouzdro

Jaké náhradní hlavice kartáčků jsou kompatibilní s tímto modelem?

 

Jakou velikost vybrat: Mini je oproti velikosti náhradních hlavic Standard menší. S hlavicí Standard vyčištíte 2-3 zuby najednou. Čištění zubů s Mini hlavicemi trvá déle, ale zato je preciznější. Menší hlavice se dostane lépe do každého záhybu vašich úst a perfektně vyčiští zub po zubu.