Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare FlexCare HX6932/36 AKCE 1+1 tělo sonický zubní kartáček s UV sanitizérem

3 čistící programy. 2 úrovně čištění. Časovač. 2 těla kartáčku. 2 kartáčkové hlavice. UV sanitizér. Nabíječka.

Tento produkt se již neprodává, ale máme za něj náhradu.
Philips Sonicare EasyClean HX6511/35 sonický zubní kartáček AKCE 1 + 1

Luxusní balení sonického kartáčku s jedním tělem navíc zdarma a sanitizérem pro dokonale hygienické uložení náhradních hlaivc. Tři režimy a dva programy čištění dodají vaším zubům a dásním veškerou péči, kteoru vaše zuby vyžadují.

 

Cesta k přirozeně bílým zubům

Viditelně bělejší zuby a zdravější dásně, již během dvou týdnů pravidelného používání po dobu dvou minut 2x denně – tato doba je doporučena zubními lékaři a stomatology. Tento sonický kartáček výrazně pomáhá odstranit a redukovat skvrny na zubech a povrchovou pigmentaci. Efektivnější odstraňování zubního plaku, až o 100% než s manulním zubním kartáčkem.

 

Speciální hlavice InterCare

Hlavice InterCare zuby krásně vyčistí a vybělí. Je opatřena zvláště dlouhými a velmi hustými vlákny, která se zaměřují na plak skrytý mezi zuby a v dalších obtížně dosažitelných místech. Výrazně napomáhá k lepšímu dočištění mezizubních prostor a špatně přístupných míst.

 

Tři různé režimy a dva programy čištění.

Clean - základní režim pro každodenní čištění zubů. White - bělící režim pro účinější odstranění povrchové pigmentace. Massage – režim pro komfortní masáž zubů a dásní. Tyto tři režimy zahrnují čištění pro dokonalou čistotu v délce dvou minut. Program Go Care je určen pro jednominutové vyčištění zubů a čistící program Max Care trvá tři minuty a je kombinací režimu Clean a Massage.

 

Program snadného začátku pro snazší přivyknutí na kartáček Sonicare

Během prvních 14 použití zlehka zvyšuje intenzitu čištění, abyste si na čištění s elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare lépe zvykli. Intenzita lze snadno ovládat přímo na těle kartáčku.

 

Každý zub jen pár sekund

Kartáček Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Všechnu práci udělá za vás, stačí ho jen pár sekund podržet na zubu. Malá a vysoce výkonná hlavice se bez problému dostane i do špatně přístupných míst (zadní stoličky, vnitřní linie zubů).

 

Zdravé dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Funkce Quadpacer

Cesta k rychlému a perfektnímu vyčištění. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Každá čtvrtina vašich úst tak dostane stejnou péči. Tím zabráníte zanedbání některých částní nebo naopak vydření zubních krčků.

 

Časovač na 2 minuty

Hlídá doporučenou délku čištění. 2 minuty je doba, kterou doporučují i zubní lékaři. Za tuto krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

 

Unikátní dynamické proudění tekutiny

Čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

 

Tři režimy čištění

 • Clean - základní režim pro každodenní čištění zubů
 • White - bělící režim pro účinější odstranění povrchové pigmentace
 • Massage – režim pro komfortní masáž zubů a dásní

 

Dvě intenzity čištění

 • Go Care - je určen pro jednominutové vyčištění zubů
 • Max Care - trvá tři minuty a je kombinací režimu Clean a Massage

 

Obsah balení

 • 2x tělo kartáčku Philips Sonicare FlexCare HX6932/36
 • 2x náhradní kartáčková hlavice InterCare
 • 1x UV sanitizér pro sterilizaci hlavic
 • 1x cestovní nabíječka
 • 2x hygienická cestovní krytka na kartáček
 • 1x cestovní pouzdro

 

Jaké náhradní hlavice?

 • K tomuto kartáčku můžete zakoupit jakékoliv náhradní hlavice z nabídky Philips Sonicare a vždy budou sedět – kompletní nabídku náhradních hlavic naleznete zde