Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare EasyClean HX6511/35 sonický zubní kartáček AKCE 1 + 1

31 000 sonických stěrů/min. Časovač. 1 čistící režim. 2 těla kartáčku. Program Easy start.

Skladem - v úterý u vás
1 790 Kč 2 190 Kč + doprava zdarma

Základní řada sonických kartáčků Philips Sonicare představuje model Easy Clean ve výhodném balení s jedním tělem kartáčku navíc. Kartáček disponuje jedním režimem čištění, který perfektně a navíc šetrně odstraňuje zubní plak a napomáhá proti vzniku zánětu dásní.Tělo kartáčku má na zadní straně hrubší povrch, který zamezuje vyklouznutí kartáčku z ruky a zároveń je příjemné na dotyk.

 

Jedinečná sonická technologie

Dynamický proud vody vycházející z kartáčku Sonicare rozkmitaný vibracemi štětin získává obrovskou sílu, kterou je schopen rozrušit biofilm a odstranit bakterie zubního povlaku až 2-3 mm za dosah jeho štětin.

 

Lepší přístup do špatně přístupných míst

Jedinečně nakloněný krček hlavy sonického zubního kartáčku Philips Sonicare EasyClean usnadňuje přístup k zadní straně zubů a odstranění plaku i z těchto obtížně přístupných oblastí. Díky této funkci budou vaše ústa vždy perfektně vyčištěna.

 

Pomáhá s bělením zubů

Účinné bělení zubů díky sonické technologii pomáhá odstranit a redukovat povrchovou pigmentaci na zubech a vy si tak můžete  užívat krásný a zářivý úsměv. Bělení zubů sonickým kartáčkem Philips Sonicare Easy Clean je vhodné i pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi.

 

Bezpečný a šetrný

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare je možné bez obav používat na rovnátka (hlavice kartáčku se na rovnátkách dříve opotřebuje), na zubní náhrady – výplně, korunky, fazety i na obnažené krčky. Díky inovativní sonické technologii budou vaše zuby a dásně v bezepčí.

 

 

Program Easy-start

Pokud s používáním elektrického kartáčku teprve začínáte, tak díky programu pro začínající uživatele pro vás bude používání snadné a bezpečné. Během prvních 14 použití zlehka zvyšuje intenzitu čištění, abyste si na čištění s elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare lépe zvykli.

 

Zdravé dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Funkce Quadpacer

Třiceti vteřinový časovač vás upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Můžete tak každému kvadrantu svých zubů věnovat přiměřenou dobu a čištění si tak lépe rozvrhnout. Tím zabráníte zanedbání některých částní a příliš dlouhému čištění.

 

Časovač Smartimer

Hlídá doporučenou délku čištění, která je 2x denně po dobu 2 minut. Tuto dobu čištění zubů doporučují i zubní lékaři a stomatologové. I za tak krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

 

Unikátní hlavice ProResults

Čistící hlavice je opatřená paprsčitě seříznutými vlákny, která mají při čištění extra široký rozsah. Tento speciální tvar vláken se přizpůsobuje přirozenému tvaru zubů a dosáhne každé plošky zubů i dásní. Modrá indikační vlákna postupně zesvětlají a upozorňují tak na nutnost výměny hlavice

 

Obsah balení:

  • 2x tělo kartáčku Philips Sonicare Easy Clean HX6511/35
  • 2x kartáčková hlavice ProResults Standard
  • 1x cestovní nabíječka
  • 2x hygienická krytka pro kartáčkové hlavice

 

Jaké náhradní hlavice?

  • ​K tomuto kartáčku lze dokoupit jakékoliv náhradní hlavice značky Philips Sonicare a vždy budou sedět – kompletní nabídku náhradních hlavic naleznete zde

 

Jakou velikost kartáčkové hlavice zvolit?

 

  • Hlavice Standard jsou vhodné pro uživatele s většími zuby a ústy. Vyčistíte s nimi 2-3 zuby najednou. Kartáčkové hlavice Standard jsou vhodné pro komplexní péči čištění zubů.
  • Hlavice Mini se dostane lépe do každého záhybu vašich úst a perfektně vyčiští zub po zubu. Čištění zubů s Mini hlavicemi trvá déle, ale o to je preciznější. Kartáčkové hlavice Mini ocení především ženy a dospívající děti.