Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst HX9372/04 zubní kartáček

31 000 sonických stěrů. 5 režimů čištění. Časovač. Indikátor baterie. Cestovní pouzdro. USB nabíjení.

Skladem - zítra u vás
4 999 Kč 5 699 Kč

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst
HX9372/04

Luxusní kartáček poháněn patentovanou sonickou technologií s pěti režimy čištění se postará o to, aby vaše zuby zůstaly dokonale bílé a zdravé. Kartáček se pyšní nejen tenkým a ergonomickým desingem, který působí velice elegantně, ale také řadou užitečných funkcí, díky kterým pro vás bude čištění zubů jedna radost.

 

Cesta k přirozeně bílým zubům

Kartáčková hlavice kartáčku DiamondClean jemně, avšak efektivně odstraňuje povrchové nečistoty. Hustě osázená vlákna uprostřed hlavice slouží k odstraňování skvrn a odvedou spoustu práce, díky níž bude váš úsměv 2x bělejší za pouhých 7 dní.

 

Speciální hlavice Diamond Clean

Čistící hlavice je opatřená hustými středně tvrdými štětinkami, která jsou uspořádána do snopců ve tvaru diamantu. Vlákna ve tvaru diamantu mají více čistících plošek a dokáží tak lépe vyčistit i obtížně dosažitelná místa. Modrá indikační vlákna postupně zesvětlají a upozorňují tak na nutnost výměny hlavice (doporučeno 1 x za 3 měsíce).

 

2 elegantní způsoby nabití

Luxusní cestovní pouzdro s USB je zároveň nabíječkou, takže budete mít kartáček během cestování neustále nabitý. Pouzdro obsahuje také držák pro hlavice kartáčku pro větší hygienu na cestách. Pokud jde o nabíjení doma, naše elegantní dobíjecí sklenice stylově zapadne do vaší koupelny a osvědčí se i při vyplachování úst po čištění.

 

Program easy-start

Když začínáme s něčím novým, může chvíli trvat, než si na to zvykneme. Náš program Easy start vám poskytuje možnost postupného, mírného zvyšování čisticího výkonu v průběhu prvních 14 dní použití vašeho nového zubního kartáčku.

 

 

Každý zub jen pár sekund

Kartáček Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Všechnu práci udělá za vás, stačí ho jen pár sekund podržet na zubu. Malá a vysoce výkonná hlavice se bez problému dostane i do špatně přístupných míst (zadní stoličky, vnitřní linie zubů).

 

Zdravější dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Funkce Quadpacer

Cesta k rychlému a perfektnímu vyčištění. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Každá čtvrtina vašich úst tak dostane stejnou péči. Tím zabráníte zanedbání některých částní nebo naopak vydření zubních krčků.

 

Časovač na 2 minuty

Hlídá doporučenou délku čištění, která je 2x denně po dobu 2 minut. Tuto dobu čištění zubů doporučují i zubní lékaři a stomatologové. I za tak krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

 

Unikátní proudění tekutiny

Dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

 

 

Proč si vybrat tento model?

Limitovaná edice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean Ametyhst je vlajkovou lodí mezi sonickými kartáčky a každé ženě vyčaruje zářivě bílý úsměv.

Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, pak je pro vás tento model sonického kartáčku od tvůrcu Philips Sonicare jasnou volbou.

 

5 čistících režimů

 • Clean - základní režim pro každodenní čištění zubů - 2 min
 • White - bělící režim pro účinější odstranění zabarvení zubů - 3 min
 • Polish - leštící a bělící režim pro zářivý lesk zubů - 2 min
 • Gum Care - režim se sníženým rozsahem kmitu pro jemné dočištění a masírování dásní - 2 min
 • Sensitive - jemný, ale účinný režim pro čištění citlivých zubů a dásní nebo pro začínajícího uživatele

Jednoduché ovládání

 • Všechny režimy kartáčku se ovládájí stiskem pouze jednoho tlačítka
 • Tlačítko na zapnutí a vypnutí slouží zároveň i na listování mezi jednotlivými programy
 • Prvním stisknutím tlačítka se kartáček spustí v programu "Clean"
 • Každým následujícím stisknutím se postupně navolí program, který chcete použít
 • Po nalistování posledního programu a následným stiskem téhož tlačítka se kartáček vypne
 • Nabíjecí sklenice – jednoduše vložte elektrický kartáček Philips Sonicare do sklenice a kartáček se bude nabíjet - můžete ji také použít na vypláchnutí úst po čištění zubů
 • Nabíjecí cestovní pouzdro – můžete jej nabíjet připojením k notebooku přes USB nebo ze zásuvky. Díky tomu si můžete vzít kartáček DiamondClean všude s sebou

Světelné indikátory

 • Program, který právě používáte je podsvícen bílým LED světlem - díky podsvícení je zvolený režim zřetelný
 • Světelný indikátor stavu baterie signalizuje zeleným podsvícením dostatečné nabití, oranžové světlo pak upozorňuje na nutnost dobití baterie
 • Kartáček vydrží nabitý až 3 týdny (při standardním používání 2 x denně po dobu 2 min. denně – doporučená doba zubními lékaři a stomatology)

Jaké náhradní hlavice?

S tímto modelem kartáčku jsou kompatibilní všechny typy náhradních hlavic značky Philips Sonicare - kompletní nabídku náhradních hlavic naleznete zde, avšak zde je pár našich tipů:

Obsah balení

 • 1x tělo kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 - Amethyst
 • 2x kartáčková hlavice DiamondClean*
 • 1x nabíjecí sklenice
 • 1x nabíjecí cestovní pouzdro
 • 2x hygienická krytka pro kartáčkové hlavice
 • 1x USB kabel
 • 1x USB nabíjecí adaptér

*Náhradní hlavice DiamondClean nahradil nový název Optimal White.