Registrovat Přihlásit

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Standard HX9073/17 náhradní zubní kartáčky, 3ks

Šetrná sonická technologie. Upozornění opotřebení. Tři druhy hlavic.

Výprodej
629 Kč 899 Kč

Výběr prémiových hlavic Philips Sonicare nabízí 3 druhy hlavic pro lepší odstranění zubního plaku, dokonale bílé zuby a lepší čištění mezizubních prostor.

 

Premium Plaque Defense

Inovativná kartáčková hlavice, která čistí ze všech hlavic Philips Sonicare nejhlouběji v mezizubních prostorech. Díky flexibilní formě dokáže odstranit až 10x více plaku ze špatně přístupných míst, než běžný manuální kartáček.

 

Premium White

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje zubní plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní.

 

Premium Gum Care

S kartáčkovou hlavicí Premium Gum Care dosáhnete maximálního čistící efektu díky speciálně zastřiženým vláknům, které navíc absorbují případný přílišný tlak – měkké tkáně jsou tak chráněny i v případě, že na kartáček příliš tlačíte.

 

Upozornění na opotřebení

Všechny hlavice je vybyveny mikročipem s chytrou funkcí BrushSync, která vás včas upozorní na opotřebení a vy tak budete vždy vědět, kdy je potřeba hlavici vyměnit za novou. Standardní doba na výměnu hlavice je cca každé 3 měsíce.