Registrovat Přihlásit

Léčba aft a oparů

Léčba aft a oparů

Afty a opary – dvě onemocnění, která pro nás sice nemají fatální následky, ale i tak dokážou pěkně znepříjemnit den. Původce vzniku aft není znám, mluví se však o narušení ústní mikroflóry, které vyústí ve vytvoření puchýřku uvnitř úst. Ten bolí především při konzumaci jídla nebo během mluvení. Často trápí majitele fixních rovnátek a zubních protéz, u nichž je vyšší riziko přemnožení choroboplodných bakterií v ústech. Proto by tyto skupiny pacientů měly používat preventivně účinné antibakteriální ústní vody. Pokud už se afta vyskytne, použijte na ni tekutou náplast Urgo, která napomůže rychlejšímu hojení puchýřku.

Zatímco afty se nachází uvnitř úst, opary „zdobí“ naše rty. Jejich původcem je virus, a proto ani sebelepší dentální hygiena nezaručí, že se vám na rtech opar nevyskytne. Za prevenci se dá tak považovat jen vyvarování se kontaktu se rty toho, kdo s oparem aktuálně bojuje.GUM AftaClear ústí voda proti aftům 120ml
290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Skladem u dodavatele
Ústní voda GUM AftaClear puchýřkům v ústech brání vyrůst, urychluje jejich hojení a snižuje jejich citlivost. Díky čistě přírodním látkám, se vřídky a puchýřky odstraňují čistě přírodní cestou.   Vhodné použití: V ideálním případě 2x-3x denně po každém jídle. V každém ..
Ústní voda GUM AftaClear puchýřkům v ústech brání vyrůst, ur...
Zobrazeny produkty 1 až 1 z 1

Proč nakupovat u nás