Registrovat Přihlásit

Naše výhody k nákupu

Naší hlavní výhodou je úzká specializace. Velké e-shopy, kde koupíte veškerou možnou elektroniku, často ani neví, co nabízejí. Naproti tomu my pro vás každý výrobek vybíráme zvlášť na základě našich zkušeností a znalostí. Díky tomu prodáváme jen kvalitní a ověřené produkty.

Všichni naši zaměstnanci jsou vyškoleni tak, aby vám dokázali poradit s výběrem elektického zubního kartáčku, zubní pasty, ústní vody i přípravků na bělení zubů. Jaké jsou naše další výhody?

 1. Prodloužená lhůta pro vrácení zboží
  Čtrnáctidenní zákonná lhůta na vrácení zboží zakoupeného přes internet se nám nezdála dost dlouhá. Stát se může cokoliv a vám pak doma zůstane produkt, pro který nemáte využití. Proto jsme se našim zákazníkům rozhodli nabídnout možnost vrácení zboží do 45 dnů.
  Zaujalo vás to? Přečtěte si podrobnosti přímo na stránce: Dáváme 45 dnů na vrácení zboží.
 2. Neplatíte poplatky za zabalení zboží
  U nás neplatíte u žádné objednávky balné. Přesto si dáváme s balením každého zboží záležet. Používáme profesionální krabice z pevného kartonu a nešetříme s bublinkovou fólií. 
  Pokud se však přeci jenom stane, že se vaše objednávka vinou přepravce poškodí, nemusíte věšet hlavu. Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail a my vám obraten zašleme balík znovu. S přepravcem si nastalou situaci dořešíme sami.
 3. Infolinka pro vaše dotazy
  Máte dotaz ke zboží, způsobu nákupu, reklamaci, nebo jen potřebujete zkušenou radu? Nebojte se nám zavolat na telefonní číslo: 734 105 225. Jsme vám k dispozici vždy od 9:00 ráno do 18:00 večer. Více se dozvíte na stránce: Telefonické objednávky a dotazy.

Naše certifikáty
Že naši práci děláme dobře, o tom svědčí i certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz. Díky němu si můžete být jisti, že nakupujete od solidního a prověřeného prodejce.