Registrovat Přihlásit

Náhradní trysky

Náhradní trysky

Stejně jako je nutné pravidelně měnit zubní kartáček, resp. jeho čistící hlavice, je též nezbytné vyměňovat trysky ústní sprchy. Jelikož je k čištění zubů používána běžná kohoutková voda, dochází v zubní sprše i jejích tryskách k usazování vodního kamene. Životnost irigátoru i trysek je možné zvýšit pravidelným odvápňováním a desinfekcí, např. přípravkem Redesept, ale ani tak postupnému opotřebení trysek úplně nezabráníte.

V naší nabídce naleznete náhradní trysky Braun Oral-B ED 17-4 s možností nastavení dvou různých typů proudů. Paprskovitý proud slouží k čištění mezizubních prostor a těžce dostupných míst kolem rovnátek. Trychtýřovitý proud je širší, a proto se hodí k celkovému čištění povrchu zubů a masáži dásní.

Uživatelé irigátorů od firmy WaterPik jistě sáhnou po některém balení s tryskami typu WaterPik Standard, WaterPik Ortho Dontic či WaterPik Pik Pocket. Zajímavou alternativou ke škrabce na jazyk je nástavec WaterPik Tonque Cleaner, který odstraní z vašeho jazyka bakterie způsobující zápach z úst.Braun Oral-B ED 17-4 náhradní trysky pro ústní sprchy Oxyjet (ED20-4)
299 Kč Cena bez DPH: 247 Kč
Skladem - zítra u vás
Náhradní trysky pro ústní irigátor Braun Oral-B MD 20 nebo pro ústní centrum Braun Oral-B OC 20 Trysky Braun Oral-B Oxyjet ED 17-4 Každou trysku lze přepínat mezi dvěma polohami na paprskovitý a trychtýřovitý proud. Tenký (paprskovitý) proud vody je určený na čištění mezizubních prostor ..
Náhradní trysky pro ústní irigátor Braun Oral-B MD 20 nebo pro ús...
Zobrazeny produkty 1 až 1 z 1

Proč nakupovat u nás