Registrovat Přihlásit

Hlavice Omron

Ke svým sonickým zubním kartáčkům nabízí Omron hned tři druhy náhradních hlavic. Tou první je Omron Triple Cleaning se třemi druhy vláken pro účinné odstranění plaku ze zubů. Alternativou pro ty z vás, kdo mají extrémně citlivé zuby a dásně, je hlavice Omron Super-fine Soft s jemnými vlákny, která nebudou způsobovat zbytečné krvácení. Posledním a zároveň speciálním typem je zubní kartáček Omron Point Brush určený k perfektnímu čištění prostor kolem pevných rovnátek.Omron Point Brush SB-090 jednosvazkové náhradní kartáčkové hlavice Sonic
339 Kč Cena bez DPH: 280 Kč
Skladem - zítra u vás
Náhradní kartáček Point Brush Omron   Výměnné náhradní kartáčkové hlavice Omron Point Brush jednosvazkové pro čištění zubů s rovnátky nebo mezer mezi nesouměrnými zuby. * 2ks v balení Kompatibilní s kartáčky: - Sonic style 458, 456, 450 a 201 ..
Náhradní kartáček Point Brush Omron   Výměnné náhradní kartáčkov...
Omron Super-fine Soft SB-080 sensitivní náhradní kartáčkové hlavice Sonic
165 Kč Cena bez DPH: 136 Kč
Již se neprodává
Náhradní kartáček Super-Fine Soft Omron   Výměnné náhradní kartáčkové hlavice Omron Super-Fine Soft s velmi jemnými vlákny pro jemné a šetrné čištění u citlivých zubů. * 2ks v balení Kompatibilní s kartáčky: - Sonic style 458, 456, 450 a 201 ..
Náhradní kartáček Super-Fine Soft Omron   Výměnné náhradní kartá...
Omron Triple Cleaning SB-070 náhradní kartáčkové hlavice Sonic
179 Kč Cena bez DPH: 148 Kč
Již se neprodává
Náhradní kartáček Triple Cleaning Omron   Výměnné náhradní kartáčkové hlavice Omron Triple Cleaning s 3D ruhy vláken pro efektivní odstranění plaku trojitým číštěním pomocí tří druhů vláken. * 2ks v balení * kompatibilní s kartáčky: - sonic style Omron 458, 456, 450 a 201 ..
Náhradní kartáček Triple Cleaning Omron   Výměnné náhradní kartá...
Zobrazeny produkty 1 až 3 z 3

Proč nakupovat u nás