Registrovat Přihlásit

Pouzdra a mezizubní gely

Pouzdra a mezizubní gely

Maximální účinnosti při čištění mezizubních prostor lze docílit použitím mezizubních gelů. Ty obsahují antibakteriální a protizánětlivé složky působící preventivně proti zubnímu kazu a paradontóze. Navíc usnadňují průnik kartáčku mezi zuby, takže minimalizují riziko podráždění dásně.

Jemnost mezizubních kartáčků TePe vyžaduje i jemnou péči o kartáčky samotné. Mějte je proto uloženy ve stojáncích, které zabrání zkřivení kartáčků jejich nevhodným skladováním. Kartáčky ve stojáncích navíc dobře vyschnou, takže se na nich nebudou množit bakterie. Na cestách zase doceníte praktické cestovní pouzdro, díky němuž nebudete muset kartáčky hledat po celé kosmetické taštičce.TePe Interdental GEL na mezizubní kartáčky s fluoridy 20ml
159 Kč Cena bez DPH: 131 Kč
Momentálně nedostupné
Tepe Gingival gel pro dvojí ochranu Antibakteriální gel se aplikuje na vlákna mezizubního kartáčku a zvyšuje učinnost čištění. Zároveň zjednodušuje průnik kartáčku do úzkých mezizubních ..
Tepe Gingival gel pro dvojí ochranu Antibakteriá...
Sleva
-30%
Curaprox CPS 457 Pocket set + mezizubní kartáček CPS 06, 07, 09, 011
115 Kč 164 Kč Cena bez DPH: 95 Kč
Výprodej
Sada mezizubních kartáčků pro určení vhodné velikosti a plastový mini držák pro snadný přístup v oblasti stoliček.   Sada Curaprox CPS 457 Pocket Set Praktická sada obsahuje mini plastový držák UHS 450, mezizubní kartáčky CPS 06,07,09,011 a pouzdro. Čtyři barevně rozlišené velikosti kartáčků ..
Sada mezizubních kartáčků pro určení vhodné velikosti a plastový ...
Zobrazeny produkty 1 až 2 z 2

Proč nakupovat u nás