Registrovat Přihlásit

Listerine Total Care Sensitive 500ml - ústní voda

Ústní voda Listerine Total Care Sensitive 500ml - pro citlivé zuby. Snižuje výskyt zubního plaku, chrání před jeho vznikem, ničí bakterie. Chrání citlivé zuby, udržuje svěží dech a zdravé dásně, zajišťuje kompletní ochranu zubní skloviny a pomáhá tak

Není skladem
89 Kč

Ústní voda Listerine Total Care Sensitive 500 ml pro komplexní péči o Vaše zuby. Specialista v péči o citlivé zuby! Jistě víte, jak je nepříjemné a bolestivé, když se chcete s chutí napít horkého čaje, či si vychutnat v parném létě skvělou zmrzlinu a náhle ucítíte v ústech ostrou bolest a dobrá nálada je ta tam. Ústní voda Listerine Sensitive pomáhá zmírnit tyto nepříjemné projevy citlivých zubů. Její složení je speciálně navrženo tak, že zajišťuje ochranu před těmito nežádoucími projevy. Zmíňuje náhlou ostrou bolest při požití horkého, či studeného jídla nebo nápoje. Vy si tak můžete opět dopřát vše, co máte rádi! Listerine Total Care Sensitive - excelentní účinky této ústní vody si  oblíbilo již mnoho spokojených zákazníků!

 

Ústní voda Listerine Total Care Sensitive 500 ml

  • Aktivně napomáhá předcházet vzniku nežádoucích projevů citlivých zubů.
  • Je klinicky prokázáno, že Listerine Total Care Sensitive snižuje zubní plak, ničí bakterie v mezizubním prostoru, udržuje svěží dech.
  • Spolehlivě ničí škodlivé bakterie i v hůře dostupných místech.
  • Díky maximální schopnosti proniknout do hůře dostupných míst, je ústní voda doporučována také lidem nosícím fixní rovnátka.
  • Komplexní ochrana v péči o Vaše zdravé zuby.
  • Chrání před zubním plakem a zánětem dásní.
  • Nahrazuje ztrátu minerálů v důsledku porušení skloviny kyselinami.
  • Obnovuje zeslabenou sklovinu, kde by mohlo dojít ke vzniku zubního kazu.

 

Použití ústní vody Listerine

  • Pravidelně, nejlépe ráno a večer, po každém vyčištění zubů odměřte 20 ml, tj. 4 čajové lžičky ústní vody do skleničky, 30 vteřin důkladně proplachujte v ústech, a poté vyplivněte.

 

Ústní voda Listerine Total Care Sensitive

Ústní voda je velmi vhodným doplňkem při péči o krásné a zdravé zuby. Napomáhá likvidovat bakterie i v hůře dostupných místech ústní dutiny, jako jsou např. mezizubní prostory. Při pravidelném používání dvakrát denně poskytuje 24 hodinovou ochranu před zubním plakem. Udržuje zdravé dásně a svěží dech.
 

Ústní voda Listerine není vhodná pro děti do 12 let.