Registrovat Přihlásit

Listerine Cool Citrus - antiseptická ústní voda 500ml

Ústní voda Listerine CoolCitrus je nezbytnou součástí správně prováděné ústní hygieny. Účinně likviduje bakterie i na obtížně přístupných místech a na dlouhou dobu vám osvěží dech.

Skladem - zítra u vás
89 Kč

Kvalitní ústní voda je důležitým doplňkem komplexní ústní hygieny.

S ústní vodou Listerine Cool Citrus budete mít jistotu, že se vašim zubům, dásním a všem zákoutím ústní dutiny dostává té nejlepší péče. Klinické studie prokázaly, že ústní voda Listerine CoolCitrus chrání před zubním povlakem, který je hlavní příčinou onemocnění dásní a výrazným způsobem snižuje jeho množství.

Ústní voda se dostane i tam, kam se běžným způsobem (kartáček, dentální nit) dostanete jen obtížně a i na těchto těžce přístupných místech důkladně likviduje veškeré bakterie. Přidanou hodnotou pak budiž dlouhotrvající osvěžení dechu.

Jak ústní vodu používat?

Pro maximální účinek doporučuje ústní vodu Listerine CoolCitrus používat dvakrát denně, vždy po vyčištění zubů. Doporučuje se i těm, kteří podstupují léčbu pomocí nejrůznějších typů rovnátek. Neexistuje účinější zbraň proti bakteriím v ústech, než je ústní voda Listerine CoolCitrus!