Registrovat Přihlásit

Listerine Advanced White 500 ml - ústní voda

Listerie Advanced White je nejúčinnější ústní voda s bělícími účinky, jejíž pozitivní výsledky uvidíte již za 2 týdny. Ústní voda slouží ke konečné hygieně ústní dutiny. Zamezuje tvorbě zubního kamene, předchází tvorbě skvrn a tím udržuje Vaše zuby čisté a zářivě bílé. Osvěžuje dech, a pomáhá redukovat více zubního plaku a bakterií v ústech než jen pouhé čištění kartáčkem.

Není skladem
139 Kč

Bělící ústní voda Listerine Advanced White poskytuje tu nejlepší péči pro konečné čištění ústní dutiny, působí i v mezizubních prostorech a odstraňuje zubní plak a bakterie, se kterými si neporadí ani běžný kartáček. Jeho největší výhodou je zaručeně bělící účinek, který je při pravidelném používání viditelný už po 2 týdnech. 

Hlavní výhody

  • ČISTÍ - kombinace tří účinných esenciálních olejů (menthol, eukalyptol a thymol) si poradí s efektivním čištěním povrchu zubů: odstraňuje zubní plak a bakterie.
  • BĚLÍ A CHRÁNÍ - neabrazivní bělící účinek, bez použití peroxidu, redukuje pigmentové skvrny ze zubní skloviny a díky ochrannému filmu brání vzniku nových.
  • POSILUJE - fluorid pomáhá zpevnit a posílit zubní sklovinu.
  • OSVĚŽUJE DECH - redukuje 99 % bakterií, které způsobují špatný dech

Návod k použití:

Nejlepšího výsledku docílíte denním používáním Listerine. Každé ráno a večer si ústa propláchněte 20 ml ústní vody po dobu 30 vteřin - dbejte na pečlivé propláchnutí okolí dásní i prostoru mezi zuby.

PŘÍPRAVEK NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI DO 12 LET.