Registrovat Přihlásit

Kosmetické zrcátko Simplehuman Sensor PRO -Tru-lux LED, 5x/10x zvětšení, dobíjecí, WiFi

Kosmetické zrcadlo Simplehuman s Tru-Lux LED osvětlením. Zrcátko je sestaveno ze dvou částí a zvětší váš obličej 5 x nebo 10 x. Dobíjecí baterie, která vydrží až 5 týdnů. Světelný kruh se rozsvítí jakmile zaznamená váš pohyb.

Posledních 1 ks skladem - v pondělí u vás
4 690 Kč 6 490 Kč + doprava zdarma

Dvě zrcátka v jednom

Objevte nové zrcátko od Simplehuman, které v sobě kombinuje vylepšené Tru-Lux LED osvětlení, unikátní design a dvě zrcátka s různým přiblížením – 5x a 10x. Jednoduše vše, co potřebujete pro dosažení profesionálního makeupu. Zrcátko je nabíjecí (na jedno plné nabití vydrží až 5 týdnů při každodenním používání) a tak ho můžete pohodlně přemístit z místa na místo.

Vidět se v tom nejlepším světle

Zrcátko má 600 luxů a index zobrazení barev (CRI) 90. Jeho Tru-Lux systém je více než dvakrát tak jasnější a přesnější při napodobování přírodního slunečního světla, než druhé nejlepší zrcátko na trhu.

Nastavitelná teplota barev

Zrcátko je schopné vytvořit přes 50 000 barevných variant. Vyzkoušejte Simplehuman aplikaci a nastavte si barvy tak, aby odpovídaly osvětlení ve vaší oblíbené restauraci, v práci nebo kdekoliv jinde.

Uložte si svá oblíbená místa

Použijte mobilní telefon či tablet a pomocí aplikace Simplehuman si nastavte a uložte stejné světlo, které je ve vaší práci, doma či v baru. Stačí vám k tomu pouze fotka vybraného místa ve vašem telefonu.

10x zvětšující magnetické zrcátko

Malé zrcátko pro extra zvětšení  se k hlavní ploše zrcátka připevní jednoduše pomocí silného magnetu. Umístěte ho na plochu zrcadla a zrcátko ihned drží na svém místě. Zároveň je možné ho kdykoliv rychle a snadno odejmout.

Bezdrátové zrcátko, senzor pohybu

Zrcátko stačí dobít přibližně jednou za 3 týdny (při každodenním používání). Dobíjí se přes klasický USB kabel. Po nabití ho můžete svobodně používat všude, kde vás napadne. Zrcátko se automaticky rozsvítí, když se k němu přiblíží vaše tvář - nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Světlo zrcátka se automaticky upraví podle toho, jak daleko je od něj vaše tvář. Je nastaveno tak, aby se předčasně nezhaslo a svítilo vám po celou dobu vašeho líčení a péče o pleť.

WiFi signál

Abyste mohli využívat všechny chytré funkce vašeho zrcátka, stačí ho pomocí Wifi signálu spojit s chytrým telefonem či tabletem. Pak už si jen zdarma stáhněte simplehuman app v App Store nebo Google Play.

 

Nikdy nemusíte měnit žárovky

Tradiční žárovky časem slábnou nebo vyhoří. LED diody v našem zrcátku byly vyhodnoceny jako nové i po 40.000 hodinách chodu - což odpovídá hodině denně, každý den, po více než 100 let.

 

 

Zrcátko nezkresluje

Přesné zakřivení pro nepokřivenou optiku odrazu - a to i na okrajích.

 

 

Dokonalý odraz

Ultra-čiré sklo je usazeno na kvalitní hliníkový povlak. Díky tomu poskytuje zrcátko přesný a čistý odraz.

 

 

Pětiletá záruka od Simplehuman

Používáme pouze ty nejlepší materiály a pevnou konstrukci. Proto naše výrobky vydrží i několik let každodenního používání.

 

Rozměry zrcátka: