Registrovat Přihlásit

Kosmetické zrcátko na zeď, Simplehuman Sensor, LED osvětlení, 5x, síťové, matná nerez

Senzorické kosmetické zrcátko Simplehuman na zeď. Speciální Tru-lux Led osvětlení a 5x dokonale zvětšený odraz. Nabíjení pomocí kabebu ze sítě. 5 let záruka.

Není skladem
4 990 Kč + doprava zdarma

Spatřete se v tom nejlepším světle

Stává se, že i na první pohled dobře nanesený make-up na denním světle zklame. Tru-lux systém osvětlení zrcátka Simplehuman dokáže přesně napodobit denní světlo. Jako jedno z mála na trhu obsahuje celé spektrum barev, proto perfektně kopíruje odraz na denním světle. Dokonalý odstín tak nebude náhoda, ale samozřejmost.

Na detailech záleží

Zrcátko Simplehuman je více než dvakrát tak jasné a přesné při napodobování přírodního slunečního světla než druhé nejlepší zrcátko na trhu. Ačkoliv dokáže vaši tvář zvětšit až 5x, uvidíte ji celou najednou. Tak, aby vám neunikl žádný důležitý detail. V kombinaci s jasným světlem tak bude vaše každodenní líčení perfektní.

Zná vaše potřeby

Zrcátko připevněné ke zdi snadno vysunete a nastavíte si ho podle potřeby do libovolného úhlu. Používat ho tak můžete celá rodina, ať už jste jakkoliv vysocí. Aby se světlo rozsvítilo, nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Stačí nastavit tvář a zrcátko se automaticky rozsvítí.

 

Nikdy nemusíte měnit žárovky

Tradiční žárovky časem slábnou nebo vyhoří. LED diody v našem zrcátku byly vyhodnoceny jako nové i po 40.000 hodinách chodu – což odpovídá hodině denně, každý den, po více než 100 let.

 

 

Zrcátko nezkresluje

Přesné zakřivení pro nepokřivenou optiku odrazu – a to i na okrajích.

 

 

Dokonalý odraz

Ultra-čiré sklo je usazeno na kvalitní hliníkový povlak. Díky tomu poskytuje zrcátko přesný a čistý odraz.

 

 

Teleskopické nastavitelné rameno

Stabilní rameno z nerezové oceli zajišťuje hladkou nastavitelnost bez námahy.

 

 

Pětiletá záruka od Simplehuman

Používáme pouze ty nejlepší materiály a pevnou konstrukci. Proto naše výrobky vydrží i několik let každodenního používání.

 

Rozměry zrcátka: