Registrovat Přihlásit

WaterPik

WaterPik

Sonický zubní kartáček WaterPik Sensonic Professional je další z alternativ, po níž můžete sáhnout při výběru vhodného zubního kartáčku k péči o vaše citlivé zuby a dásně.

Oválná hlavice kartáčku je složena z jemných zaoblených vláken o třech různých délkách. Krátká vlákna odstraní plak ze všech plošek zubů, středně dlouhá vlákna dosáhnou až do mezizubních prostor, které tak pomáhají společně s cirkulující tekutinou zbavit zbytků potravy. Nejdelší vlákna pak zajišťují péči o stoličky a zejména „zuby moudrosti“, na které obyčejné kartáčky často nedosáhnou, což vede k zvýšené kazivosti těchto zubů.

Zubní kartáček WaterPik Triple Sonic je prodáván buď samostatně nebo v kombinaci s ústní sprchou Waterpik Complete Care 5.0 WP861.Doprava zdarma Waterpik Triple Sonic ST-01 Elektrický sonický zubní kartáček
2 399 Kč Cena bez DPH: 1 983 Kč
Není skladem
Elegantní kartáček Waterpik Triple Sonic je díky jemným vláknům a sonické technologii šetrný k zubům i dásním. Vysokofrekvenční čištění o síle až 44 000 kmitů za minutu s třemi režimy čištěn..
Elegantní kartáček Waterpik Triple Sonic je d&iacut...
Zobrazeny produkty 1 až 1 z 1

Proč nakupovat u nás