Registrovat Přihlásit

Sanitizéry a čištění kartáčků

Sanitizéry a čištění kartáčků

Věděli jste, že se mezi štětinkami vašeho zubního kartáčku usazují bakterie a jiné cizorodé organizmy, které vám mohou při svém přemnožení způsobit významné zdravotní potíže? Pokud už stavíte na plotnu hrnec s vodou, abyste svůj zubní kartáček vyvařili, zadržte! Máme pro vás modernější, jednodušší a hlavně účinnější řešení.

Jsou jimi speciální UV sanitizéry, které pomocí zabudované UV lampy eliminují až 99,9 % všech bakterií ubytovaných na vašem zubním kartáčku.

Pro celou rodinu je skvělým řešením Dávkovač pasty a sterilizér Helpmation která pohodlně dávkuje pastu a zároveň se nepřetržitě stará o hygienu vašeho kartáčku.

Sanitizéry firmy Violight navíc budou i sympatickým doplňkem vaší koupelny díky svému líbivému designu. Pečovat o svůj chrup znamená pečovat i o svůj zubní kartáček!Dávkovač pasty a sterilizér zubních kartáčků Helpmation GFS-302
799 Kč Cena bez DPH: 660 Kč
Není skladem
Automatický dávkovač pasty a sterilizér zubních kartáčků Helpmation je praktickým doplňkem, který vám usnadní a ulehčí každodenní ústní hygienu. K dávkování zubní pasty stač&ia..
Automatický dávkovač pasty a sterilizér zubn...
Zobrazeny produkty 1 až 1 z 1

Proč nakupovat u nás