Registrovat Přihlásit

Dětské

Dětské

I když by se mohlo zdát, že o dětské mléčné zoubky není třeba pečovat, když stejně postupně vypadnou, opak je pravdou. S péčí o chrup by se u dětí mělo začít od okamžiku prořezání prvního zoubku. Jen tak zabráníme šíření zubního kazu, množení bakterií, zánětu dásní a dalším nepříjemnostem, před nimiž jistě chceme své potomky ochránit.

Výrobci zubních kartáčků nabízí i speciální kartáčky určené přímo pro děti, a to navíc rozlišené podle věku dítěte. Curaprox má ve své nabídce dva zubní kartáčky pro děti – Curaprox CURAkid pro děti do 4 let. Pro děti od 4 do 8 let pak má připraven kartáček Sensitive Young s více než 2 640 jemnými vlákny CUREN pro dokonalé vyčištění dětského chrupu.

TePe kromě kartáčku TePe Mini pro ty nejmenší děti do 3 let a TePe Select Compact pro děti starší 3 let nabízí i návazný kartáček TePe Select Soft Graphic pro teenagery se stylovými potisky MP3 přehrávače, lebek či řetízku.

A na své nejmenší zákazníky myslí i Oral-B se svou řadou pro děti Stages rozdělenou do tří stupňů. Stages 1 je určena dětem do 1 roku, Stages 2 pro ty ve věku od 2 do 4 let a konečně Stages 3 pro děti od 5 do 7 let, na který již dítě může navázat elektrickým zubním kartáčkem Stages Power Kids.Oral-B Stages 4 dětský zubní kartáček pro děti od 8 let
49 Kč Cena bez DPH: 40 Kč
Není skladem
Proč svým dětem pořídit právě tento zubní kartáček?   Zubní kartáček Stages 4 je speciálně upraven pro děti od 8 let. Kartáček má kombinovaná vlákna, která zajistí perfektní péči o mléčné i druhé zuby. Vlákna se dostanou do mezizubních prostor a jsou šetrná k dásním. Kartáček je s..
Proč svým dětem pořídit právě tento zubní kartáček?   Zu...
Zobrazeny produkty 1 až 1 z 1

Proč nakupovat u nás