Registrovat Přihlásit

Dávkovač mýdla Simplehuman na zeď, nerez - samostatný

Tento báječný dávkovač mýdla od společnosti Simplehuman bude vždy po ruce. Dá se totiž snadno upevnit na zeď přesně tam, kde bude nejvíce potřeba. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.

Skladem - zítra u vás
990 Kč

Dávkovač mýdla v důmyslném provedení je určen pro umístění nad umyvadlo a hodí se také do sprchy. Má velký zásobník, do kterého můžete nalít tekuté mýdlo, sprchový gel, šampon aj.Dávkovač má tělo vyrobené z nerezové oceli, zásobník je z tvrdého plastu a je průhledný, takže máte kontrolu nad množstvím přípravku. Nabízí jednoduchý systém uchycení, perfektně drží na obložení. Na výšku dávkovač měří 24, 5 cm, šířka je 12, 2 cm. Proč si pořídit tento praktický dávkovač?
  • Má atraktivní vzhled

  • Oceníte ho při každodenním použití

  • Je vysoce odolný

  • hodí se do moderní koupelny

Přesné dávkováníNa konci zásobníků jsou páčky, které regulují ideální dávku mycího přípravku. Snadno se upevňujeDávkovač přichytíte na zeď pomocí silikonového lepidla (je součástí balení) nebo pomocí šroubu velmi rychle.

 

Praktický háčekSoučástí dávkovače je háček, na který můžete upevnit houbičku, žiletku či jiný doplněk.

Jednoduché doplňováníZásobníky mají široký otvor, mýdlo, šampon i další přípravky do něj nalijete snadno a rychle bez znečištění okolí. Snadné čištěníDávkovač díky použitým materiálům udržíte snadno čistý. Mezi stěnou a dávkovačem je místo, takže ho vyčistíte ze všech stran.

 Materiál odolávající rziDržák je vyroben z oceli, která se lehce čistí a perfektně odolává rzi.ZárukaSimplehuman používá prvotřídní materiály, což je zárukou dlouhé životnosti  Parametry dávkovače mýdla Simplehuman