Registrovat Přihlásit

Dávkovač mýdla Simplehuman na zeď, nerez – dvojitý

Praktický dávkovač mýdla se dvěma nádobami, na dva druhy mýdel. Je vyroben z vysoce odolných materiálů, máte díky tomu maximální jistotu, že vám vydrží skutečně dlouho.

Výprodej
1 421 Kč 2 030 Kč

Dávkovač mýdla je perfektním doplňkem do každé sprchy. Má dva větší zásobníky, do kterých nalijete například tekuté mýdlo, sprchový gel či šampon a budete je mít při ruce.Dávkovač mýdla Simplehuman je vyroben z nerezové oceli, která odolává působení vlhkého prostředí. Zásobníky jsou plastové a průhledné, máte dokonalý přehled o množství mýdla, šamponu apod. Rozměry jsou: 24, 5 cm x 9, 4 cm x 22, 6 cm. Proč si pořídit tento dávkovač?
  • Je praktickým doplňkem do sprchy

  • Má atraktivní design

  • Oceníte ho při každém sprchování

Přesné dávkováníNa konci zásobníků jsou páčky, které regulují ideální dávku mycího přípravku. Snadno se upevňujeDávkovač přichytíte na zeď pomocí silikonového lepidla (je součástí balení) nebo pomocí šroubu velmi rychle.Praktický háčekSoučástí dávkovače je háček, na který můžete upevnit houbičku, žiletku či jiný doplněk. 

Jednoduché doplňováníZásobníky mají široký otvor, mýdlo, šampon i další přípravky do něj nalijete snadno a rychle bez znečištění okolí. Snadné čištěníDávkovač díky použitým materiálům udržíte snadno čistý. Mezi stěnou a dávkovačem je místo, takže ho vyčistíte ze všech stran.

 Materiál odolávající rziDržák je vyroben z oceli, která se lehce čistí a perfektně odolává rzi.ZárukaSimplehuman používá prvotřídní materiály, což je zárukou dlouhé životnosti  Parametry dávkovače mýdla Simplehuman