Registrovat Přihlásit

Oral-B Sensitive UltraThin EB 60-4 náhradní zubní kartáčky ExtraSoft 4ks

Extra jemná vlákna. Pro citlivé zuby a dásně. 4 ks v balení.

Není skladem
419 Kč
  • Značka: Oral-B
  • Kód výrobku: ZK-EB60-4

Nejšetrnější hlavice od Oral-B má tvar okvětních lístků a kombinuje v sobě ta nejjemnější vlákna s klasickými. Jemná vlákna citlivě pečují o vaši sklovinu a dásně. Klasická vlákna dokáží dobře odstranit zubní plak a zubní kámen. V porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje kartáčková hlavice Sensi UltraThin až o 100 % více zubního plaku a snižuje titoko zánětu dásní. Doporučujeme ji osobám s citlivými dásněmi a odhalenými zubními krčky.

 

Kulatá kartáčková hlavice je nejlepší

Kulatá hlava Oral-B dokáže kopírovat tvar každého zubu. Pohodlně s ní vyčistíte každý kout vašich úst. Tento tvar byl navržen ve spolupráci s předními zubaři.V porovnání s manuálním kartáčkem vám zaručí zdravější zuby i dásně.

 

Hlavice si sama řekne o výměnu

Podle zubních lékařů je optimální čas pro výměnu staré kartáčkové hlavice za novou tři měsíce. Kartáčková vlákna ztrácejí své schopnosti a čištění zubů s hlavicí starší tří měsíců je tedy méně efektivní. Výměnu si můžete poznačit v kalendáři. Zároveň se vám hlavice Oral-B připomene sama. Přibližně po třech měsících její vlákna zesvětlí - jasný signál pro změnu.