Registrovat Přihlásit

BioRepair Plus Sensitivity Control 75 ml - pasta pro citlivé zuby

BioRepair Plus Sensitivity Control - pasta pro citlivé zuby 75 ml obnovuje mikrostrukturu zubní skloviny, působí antibakteriálně,proti zubnímu plaku,kameni,a špatnému dechu.Sklovina je chráněna před zubním kazem,a působí běleji.

Skladem - v pondělí u vás
149 Kč
  • Značka: Biorepair
  • Kód výrobku: ZK-GA1053800

BioRepair Plus Sensitivity Control - pasta pro citlivé zuby 75 ml

Zubní pasta BioRepair® Plus Sensitivity Control obnovuje mikrostrukturu zubní skloviny a pomáhá bojovat proti zvýšené citlivosti zubů.

Mikročástice MICROREPAIR® (hydroxyapatit a ionty zinku) pronikají velmi snadno do struktury zubní skloviny a dentinu, remineralizují zubní sklovinu, obnovují strukturu dentinu, překrývají dentinové tubuly a obnažené zubní krčky.
Ionty zinku působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kamene a kazu.

Inovativní řada přípravků BioRepair® pro citlivé zuby byla vyvinuta mezinárodní společnostní Coswell ve spolupráci s Univerzitou Boloň v Itálii.
Všechny přípravky obsahují jedinečnou patentovanou bioaktivní formuli MICROREPAIR®, složenou z mikročástic hydroxyapatitu, jež je přirozenou součástí zubní skloviny a zuboviny (dentin), a přidaného zinku, který aktivuje účinek hydroxyapatitu.

MICROREPAIR® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochranou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu.
Formule MICROREPAIR® také účinně revitalizuje strukturu dentinu, uzavírá dentinové tubuly, jež způsobují bolest odhalených zubních krčků. Snižuje tak citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji.
Součástí inovativní formule jsou ionty zinku, které aktivují hydroxyapatit a zároveň působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kazu a kamene. Zuby jsou chráněné i bez fluoridů.

Sekundárním efektem mikročástic hydroxyapatitu je, že pohlcují sirné sloučeniny zodpovědné za špatný dech. Proto jsou přípravky z řady BioRepair® účinné proti špatnému dechu zvanému halitóza.

Řada BioRepair® zahrnuje tři typy zubních past a ústní výplach, které jsou vhodné v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.

Obsah složky MICROREPAIR® je 24 %.